4K Demon's Souls oldukça göz alıcı ve heyecan verici görünüyor

4K Demon's Souls oldukça göz alıcı ve heyecan verici görünüyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 23.04.2018 - 13:45
Demon's Souls'u 4K oynamak ister miydiniz?

Demon's Souls’u 4K oynamak ister miydiniz? Her oyuncunun oynamak istediği ama, bir şekilde çıktığı zaman oynayamadığı oyunlar vardır. İlerleyen yıllarda, gelişen teknolojiyle birlikte, yeni akıl alan grafiklerle geliştirilen oyunlar oynadıkça, özellikle iyi grafik takıntısı olan bir oyuncuysanız, geriye dönüp zamanında kaçırdığınız oyunları oynamak biraz eziyet haline gelebiliyor. Zira geçmiş dönemde çıkmış oyunların size sunduğu grafikler, yeni nesil grafiklere alışkın oyuncular için özellikle hiç de tatmin edici gelmeyebiliyor.

PS3 emülatörüyle birlikte 4K Demon's Souls keyfi

Gelişen teknolojinin, geçmişe dönük oyunlara bunun gibi “acımasız” olmamızı sağlayan bir yönü olsa da, özellikle PC üzerinde geliştirilen konsol emülatörleri ile birlikte, geçmişte çıkan oyunları oynamak, oldukça zevkli hale gelebiliyor. RPCS3 adlı Play Station 3 emülatörüyle birlikte, 2009 yılında çıkmış sevilen aksiyon rpg oyunu Demon’s Souls’u 4K ve 30 FPS seçeneğiyle oynayabilirsiniz. Demon’s Souls, 2009 yılında çıktığında rpg türüne farklı bir soluk getirmiş, zorlu oynanış dinamikleriyle, adeta Souls gibi oyun türünü ortaya çıkartan oyun olmuştu. Bu emülatörle, oyunun biraz yaşlanmış olan grafikleri, oldukça göz alıcı gözüküyor. Gözler 60 fps’yi arasa da kaplamalar, ve ışık ile patlama efektleri oldukça iyi görünüyor. Aşağıdaki videodan 4K Demon’s Souls’un nasıl göründüğüne göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 02:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 19:25
Koskoca "Demon's Soul" ne ara "Deamon's Soul" oldu??!! :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 18:09
Bu Kratos bolluğunda kim sever 4k dark souls'u :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 15:19
Koskoca posterde yazan ismi bile başlığa yanlış yazmak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×