5. kez şeytanı ağlatacak mıyız?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 23.09.2010 - 11:30
Devil May Cry'ın 5. oyunuyla i
Devil May Cry'ın 5. oyunuyla ilgili söylentiler ortalarda dolaşıyor. Ancak Capcom oyunun yakın zamanda yapılmayacağını belirtiyor. En son söylenti Heavenly Sword geliştiricisi Ninja Theory etrafında yoğunlaşıyor. Ninja Theory'nin Enslaved üzerinde çalışıyor olmasına rağmen, Capcom'un yeni DMC'si üzerinde çalıştığı da söyleniyor. Bazı söylentilere göre de E3'te Devil May Cry 5'in ortaya çıkacağı yönünde.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
5. kez şeytanı ağlatacak mıyız?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×