62 TL'lik iki Steam oyunu sınırlı süre için ücretsiz oldu

62 TL'lik iki Steam oyunu sınırlı süre için ücretsiz oldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 9.03.2018 - 14:43
Elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Amnesia Collection, Steam üzerinde ücretsiz oldu. Frictional Games tarafından geliştirilmiş olan Amnesia serisi, sevilen korku oyunları arasında gelmektedir. Amnesia Collection'ın içerisinde yer alan oyunlar ise Amnesia: A Machine for Pigs ve Amnesia: The Dark Descent isimli iki oyundur. Geçtiğimiz aylarda Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak sunulan Amnesia Collection, şimdi de Steam'de ücretsiz oldu. 

62 TL'lik iki Steam oyunu sınırlı süre için ücretsiz oldu

Tüm hafta sonu boyunca ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğiniz Amnesia oyunlarının toplam fiyatı normalde 62 TL. Pazartesi günü eski fiyatına dönecek olan oyunu kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Ayrıca, bunun bir ücretsiz hafta sonu etkinliği olmadığını hatırlatalım. Oyunu kütüphanenize eklediğiniz zaman orada kalmaya devam edecek. Peki oyunu nasıl kütüphanenize eklersiniz? Steam'de normalde nasıl oyun satın alıyorsanız, Amnesia oyunlarını da aynı şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. "Satın Al" yerine "Oyunu oyna"  butonuna basarak oyunu direkt yüklemeye başlayabilirsiniz. Cuma gününe özel olarak yapılan bu kampanya, bize hafta sonunda oynayacak bir oyun vermiş oluyor. Amnesia oyunlarının Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 17:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2018 19:28
Üstüne para verseler belki zamanım degerli
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2018 16:33
zamanın değerli madem eleştirili nasıl yapılır nasıl yapılmaz öğrenebilirsin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×