67 yaşındaki oyuncu, oyun karakterlerini taklit etti

67 yaşındaki oyuncu, oyun karakterlerini taklit etti

Furkan Güler
Furkan Güler 12.02.2019 - 16:05
Oyun sevgisine hiçbir şey engel değil.

YouTube sayesinde dünyanın neresinde olursa olsun, oyunla ilgili olan ilginç  içerikleri görme şansı elde edebiliyoruz. Şimdi ise Nick Luciano isimli bir YouTuber, yeni videosunda ilgi çekici bir olaya imza attı. Sıkı bir Nintendo hayranı olan Luciano, yeni videosunda 67 yaşındaki babasına Super Smash Bros. Ultimate karakterlerinin özel animasyonlarını yaptırdı. Videoya göre ise babası bu durumdan oldukça zevk almışa benziyor. Babasının da bir oyuncu olduğu belirtilirken, kendisi oyunda bulunan neredeyse tüm karakterlerin animasyonlarını elinden geldiğince gerçek hayata uyguladı. Yılbaşı tatili döneminde bu videoları kaydettiğini söyleyen Luciano, videoları toplam 2 günde kaydettiğini açıkladı.

Super Smash Bros. Ultimate karakterleri 67 yaşındaki oyuncu tarafından taklit edildi

Geçtiğimiz sene piyasaya sürülen Super Smash Bros. Ultimate ise hala milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Özellikle Amerika başta olmak üzere Japonya ve Avrupa'da oldukça ünlü olan seri, co op oynanışıyla oyuncuları ekran başına kitliyor. Ülkemizde pek fazla ünlü olmayan Super Smash Bros. Ultimate, yine he hatırı sayılır bir oyuncu kesimi tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 20:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.02.2019 19:57
birisi bu adamı sansürlesin
Kalan Karakter : 300 Gönder
giga
giga 13.02.2019 08:05
Video ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×