74 yıl sonra bile hala eşi benzeri yok

74 yıl sonra bile hala eşi benzeri yok

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 12.11.2012 - 16:36
Türk milletinin yas günü; 10 Kasım
74 yıl sonra bile hala eşi benzeri yok
Bugün 10 Kasım.

Her yıl geçtikçe daha da anlam kazanan bu günde ülkemizin, Türkiye Cumhuriyet'nin, kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü sonsuz saygı ve bitmez bir sevgiyle daha anıyoruz. Zekası ve ileri görüşlülüğü ile yok olmaya yüz tutumuş bir milletin yeniden doğmasını sağlayan, inkılapları ile onları rakip uluslar karşısında eşit konuma getiren, devrimleri ile arkasındaki karanlık geçmiş tarafından bir daha yıkılmayacak sağlam bir cumhuriyet kuran ulu önderin 74. ölüm yıl dönümünde, bir 74 yıl daha geçse onun gibi kudretli bir bir insanın bu dünyaya bir daha adım atamayacağını görerek, O'nu hala çok sevdiğimizi tüm dünyaya haykırıyoruz.

Bizler ve sizler; rengi, dini, kökeni ne olursa olsun, "Türk" bayrağı altında bir arada olduğu ve bugün bile hem içeriden hem de dışarıdan bu rejimi ve ülkeyi yıkmaya çalışan omurgasızlara karşı savaştığı sürece O'nun ruhu huzur içinde olacaktır. Buna eminiz

Toprağın bol, mekanın cennet olsun kahraman.

Saygılarla,
Merlin'in Kazanı
Yorumlar 69
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 21:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×