80'ler temalı ilgi çekici bir Battle Royale oyunu duyuruldu

80'ler temalı ilgi çekici bir Battle Royale oyunu duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 10.04.2018 - 12:55
Yeni Battle Royale oyunu fazlasıyla Fortnite'a benziyor.

LawBreakers ile rekabetçi oyun arenasında aradığını bulamayan Boss Key Production, yeni projesinin ne olduğunu gösterdi. Bu sefer bir Battle Royale oyunu ile karşımıza çıkan geliştirici ekip, Radical Heights adını verdikleri oyun ile şansını deneyecek. 80'ler temasını oyuna yediren geliştiriciler, Battle Royale tarzını olduğundan daha eğlenceli bir hale sokacak. Şimdilik sadece PC platformuna erken erişim şeklinde çıkacak olan oyun oynaması ücretsiz olacak. Oynanış mekanikleri bakımından Fortnite'a benzetilen yeni oyun, Fortnite'ın sahip olduğu içeriklerden daha eğlenceli içeriklere sahip gibi gözüküyor.

LawBreakers, yapımcılarından yeni bir Battle Royale oyunu

Retro arcade stilinde paylaşılan görsellerin ise oyun içerisinde yer alacağı belirtiliyor. Kostüm ile sınırlanan karakter gelişim ekranınınsa mikro ödemelere dayandırılacağını düşünüyoruz. Diğer bir yandan yapımcılar LawBreakers'tan artık tamamen umutlarını kesmişler gibi gözüküyor. Rakiplerine nazaran satış anlamında çok geride olan LawBreakers, oyun sayısı anlamında şu anda kimseye hitap etmiyor diyebiliriz. Oynanış mekanikleri açısından başarılı olsa da, pazarlama açısından yanlış atılan adımlar sebebi ile oyun maalesef pek fazla kitleye ulaşamadı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 21:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×