89 TL'lik Lego NinjaGO bedava oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.05.2020 - 10:28
Steam'de 89 TL fiyat etiketine sahip olan ve aynı zamanda oldukça olumlu yorumlara almayı başaran Lego NinjaGO oyununun bedava olduğu açıklandı.

Steam'de 89 TL fiyat etiketine sahip olan Lego NinjaGO oyununun bedava olduğu açıklandı. Bildiğiniz gibi Koronavirüs Salgını sonrasında bedava olarak verilen oyun sayısında da büyük bir artış yaşandı. Son olarak Epic Games Store'un vermiş olduğu GTA V ile birlikte bu durumun tepe noktaya ulaştığını da söyleyebiliriz. Tabi bu durumdan en çok memnun olan ise oyuncular.

89 Tl'lik Lego NinjaGO bedava oldu

Yapılan açıklamaya göre Lego NinjaGO oyununun PS4, Xbox One ve Steam versiyonu 22 Mayıs tarihine kadar bedava olacak. Yani bu süre içerisinde oyunu bedava olarak alırsanız, kütüphanenize kalıcı olarak eklenmiş olacak. Lord Garmadon'a karşı mücadele ettiğimiz Lego NinjaGO oyununun yorumlarının da oldukça olumlu olduğunu hatırlatalım. Özellikle Lego oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Lego NinjaGO Hakkında

Yepyeni LEGO NINJAGO Filmi Bilgisayar Oyunuyla içinizdeki ninjayı açığa çıkarın! En sevdiğiniz ninjalar olan Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane, Nya ve Master Wu ile oynayarak memleketleri Ninjago adasını kötü Lord Garmadon ve Köpek Balığı Ordusuna karşı savunun. Duvarda koşarak, yüksekten atlayarak ve Ninjago'nun düşmanlarıyla savaşarak üst kademelere çıkıp ninja savaş becerilerinizi geliştirin ve Ninja çevikliği sanatında ustalaşın. Sadece LEGO NINJAGO Filmi Bilgisayar Oyununda filmi her biri kendi eşsiz Mücadele Dojo'suna sahip 8 adet aksiyon dolu mekanda yaşayabilirsiniz. Ayrıca Savaş Haritalarının sayesinde, en çok dört oyunculu yarışmalarda arkadaşlarınız ve ailenize karşı oynayın!

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2021 23:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2020 19:59
Epic Gta 5 i bedava verir, steam de anca lego verir :)))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2020 18:56
Epic games yürü be. Her ne kadar oyun çok da iyi bir şey olmasa da steam'inde bedava oyun vermek zorunda kalması epic games'in ne kadar etkili bir plan yaptığını ve steam'inde anlaşılan müşteri kaybettiğini gösterir nitelikte bu haber.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 18.05.2020 18:05
Teşekkürler
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2020 10:35
Bize yarıyor bunların dalaşması :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
89 TL'lik Lego NinjaGO bedava oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×