Call of Duty Warzone 2'de muhteşem açılış

Murat Oktay
Murat Oktay 22.11.2022 - 17:23
Geçtiğimiz hafta çıkan Call of Duty Warzone 2 oyuncu sayısı ile büyük bir rekora imza attı. Activision'da yüzler gülüyor.

Call of Duty Warzone 2 ücretsiz olmasının yanında, savaş tabanlı çoklu oyuncu severler için vazgeçilmez yapımlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan ücretsiz oyun modu için Activision tarafından "Büyük başarı" olarak yorumlanmıştı. Ancak herhangi bir rakam verilmediği için oyuncular tarafında bunun ne olduğuna dair tam bir fikir yoktu.

Call of Duty Freezone 2, 25 milyon oyuncu tarafından oynanıyor

Activision tarafından ypaılan duyuruya göre, Warzone 2'yi Call of Duty tarihindeki en büyük lansmanlardan biri oldu. Bir haftadan kısa bir sürede 25 milyon milyon oyuncu sınırına ulaşmış olması, Warzone 2'yi orijinal Warzone'ın bir adım önüne geçirmiş durumda.

Call of Duty Freezone 2, 25 milyon oyuncu tarafından oynanıyor

Yeni versiyon oyuna çok fazla yenilik getirmese de Battle Royale için verilen savaşta Activision'i bir adım öne taşımış gibi görünüyor. Oyuncular Battle Royale modu dışında, yeni DMZ modunu da deneme şansına sahipler. DMZ, mangalarının görevleri tamamlamak, ek yan hedefler üstlenmek, düşman Operatörler veya AI savaşçılarıyla etkileşime geçmek ve tüm bunları hayatta kalmak için savaşırken değerli öğeleri aramak için sahip olduğu açık dünya olarak anlatılabilir. Daha basitçe anlatmak istersek çıkartma modu olarak da düşünebiliriz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 13:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2022 17:51
oyunu satın aldım bu warzone yüklemedim sevmiyor devasa haritalı oyunları kimi ne yaptığı belli değil deli dana gibi millet kaçışıyorlar bir tarafa.
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2022 08:42
Zuhahaha espiri yerinde olmuş.bende en kısa zamanda ağıt a başlıyorum
burak_55
burak_55 22.11.2022 19:34
Şuan 25 milyon warzone oyuncusu, sen oynamıyorsun diye ağıt yakıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2022 19:37
Warzone 1 oynamadım warzone 2 inin dmz olayı mukemmel resmen pass aldırdı bana kostüm aldım ve oynuyorumda normalde battel royal sevmem ama dmz bi harika
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty Warzone 2'de muhteşem açılış

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×