Callisto Protocol'ün sızmayan bir şeyi kalmadı

Murat Oktay
Murat Oktay 30.11.2022 - 18:53
Oyunun son boss'u dahil olmak üzere tamamen sızdı. Yayıncılar, The Callisto Protocol'ün tamamını, oyunun yayınlanmasından birkaç gün önce sızdırdı. Buna oyunun sonu da dahil.

Tek oyunculu korku Callisto Protocol, 2 Aralık'ta piyasaya sürülecek. Ancak sızıntılar, oyunun hikayesini veya oynanışını merak eden herkesin artık her şeyi görebileceği anlamına geliyor. Kısacası oyunu beklemek ya da almak için bir sebebiniz kalmamış olabilir.

Callisto Protocol'ün son boss'u da dahil olmak üzere her şeyi sızdırıldı

Bu kısımdan sonrası spoiler içerecektir. O sebeple okumaya devam ederseniz oyun hakkında fazlaca bilgi sahibi olacağınızı unutmayın lütfen.

Callisto Protocol

Twitch yayıncısı thaiger_gnasher_ kısa bir süre önceki yayınında oyunu başından sonuna kadar oynadı. Hali ile hikaye, bitiş jeneriği de dahil olmak üzere saatlerce süren Callisto Protocol oynanış videoları yayınladı. Söz konusu videolar oyunun hikaye modunun ne kadar sürdüğünü de ortaya çıkarıyor. thaiger_gnasher_'ın oyun süresi daha önce geliştiricilerin açıkladığı 12-14 saat aralığına uyuyor.

Ortaya çıkan bilgiler arasında oyuncuların izlemeyi seçebilecekleri alternatif oyun rotaları olan Beta Yolları var. Callisto Protocol'ün Game+ modlarının keyfini çıkarmayı veya oyunu daha yüksek zorluklarla mücadele etmeyi amaçlayan oyuncular için birkaç saatlik ek bir yeniden oynanabilirlik sağlamayı vaat ediyor.

Oyun, Dead Space'in halefi gibi görünse de iki oyun resmi olarak birbirine bağlı değil.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 2.12.2022 11:17
İzlemeyin kardeşim. Oyunun içeriği ile ilgili başlık atan kanalları takipten çıkarın. Adam gameplay videosu çekiyor; oyunun kapak resminde ayrı, başlığında ayrı oyun içi spoiler veriyor. Çık hemen takipten, öyle gameplay serisi çekilmez. Bunu yapanlar kaç yıllık yayıncılar üstelik. Filanca oyunun filanca bölümü diye başlık atmak daha az click aldırıyor tabii beyfendiye
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 07:59
EA istediği kadar bu oyunu al aşşağı etmeye çalışsın millet kaliteyi görüyor bu yılın en beklenen oyunu belkide gow la ödül için yarışır bir tık farkla kaybeder ama yinede muhteşem olduğu gerçeğini değiştirmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2022 20:36
sözde yeni nesil konsolların native 4K'da 60 fps veremiyor olmalarınamı yanayım şu senede native 8K da 60 veya 120 fps de coşamamayamıyanalım entrika işler bunlar god of war çıktı o bile performans modu harbiden rezillik gta 5 yenilendi oda performans modu niye çıktı oğlum bu konsollar o zaman
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 00:55
Keşke Türkçe altyazılı çıksaydı :((
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 12:27
God of war pc ye bu kadar zaman sonra gelmesine rağmen tek bir spoilere bile maruz kalmadan yepyeni bir oyun gibi oynadım. İsterlerse gelecek 10 senede çıkacak tüm oyunları sızdırsınlar bakmadıktan sonra bir anlamı yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Callisto Protocol'ün sızmayan bir şeyi kalmadı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×