Crusader Kings III: Royal Court çıkış tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.11.2021 - 18:01
Türünün en iyi örneklerinden biri olan Crusader Kings III'ün ilk büyük genişleme paketi için sonunda tarih verildi.

Geçtiğimiz yıl çıkan ve türünün en iyi örneklerinden biri olan Crusader Kings III için çıkacak ilk büyük genişleme paketi için nihayet tarih verildi. Firmadan gelen açıklamaya göre Royal Court genişleme paketi 8 Şubat 2022'de yayınlanacak. Bu paket hakkında bilgiler ve yapılan açıklama şu şekilde;

Crusader Kings III: Royal Court çıkış tarihi açıklandı

Taht odası olmayan kral veya kraliçe ne yapar? Tarihin en büyük hükümdarlarının hepsinin konuklarını ağırladıkları ve egemenliklerini sergiledikleri bir yeri vardı. Crusader Kings III oyuncuları, maiyetlerini yönetmenin ve tarihin en prestijli hanedanlığını kurmanın yeni yöntemlerine yakında sahip olacaklar.

Crusader Kings III inceleme

Royal Court, Orta Çağ'da geçen ödüllü strateji rol yapma oyunu Crusader Kings III'ün ilk büyük genişleme paketidir. Koltuk hükümdarları ve gelecek vadeden imparatorlar, 8 Şubat 2022'den itibaren strateji oyunlarının siyaset, entrika ve zengin karakter odaklı hikayelerin en detaylı karışımlarından birinde eserler biriktirebilecek ve yeni özelliklerde milletler oluşturabilecekler.

Crusader Kings III: Royal Court aşağıdaki ana başlıkları içerir;

  • Taht Odası: Kraliyet maiyetinizin görünüşü, hanedanınızın şimdiye kadarki tüm ihtişamını ve prestijini yansıtacaktır.
  • Kalabalık Durumlar: Köleler ve saray mensupları sorunlarıyla size geldiklerinde onlarla etkileşime geçin.
  • İhtişam: Rakiplerinizi etkilemek ve daha yüksek standartları olan konukları cezbetmek için daha süslü tuzaklar ve daha iyi yemeklerle maiyetinizdeki yaşam kalitesini yükseltin.
  • İlham Veren Kişiler: Yetenekli sanatçılar, zanaatkarlar ve düşünürler yeni projeler üzerinde çalışarak hazineler ve eserler ile katkıda bulunabilirler.
  • Hibrit Kültürler: Nüfusunuza ve coğrafyanıza özel olarak uyarlanmış yeni bir yaşam tarzı geliştirerek çok kültürlü bir alandan en iyi şekilde yararlanın.
  • Kültürel Çeşitlilik: Geleneksel kültürünüzü geride bırakın, böylece onu isteklerinize daha iyi uyacak şekilde ayarlayın.

Royal Court'un çıkışıyla beraber Crusader Kings III’e yeni bir kültür arayüzü, küçük maiyet görevleri ve daha fazlası da dahil olmak üzere CK3’e sahip olanlar için ücretsiz ve kapsamlı bir güncelleme de eşlik edecek.

Crusader Kings III: Royal Court çıkış tarihi açıklandı

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2022 22:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 26.11.2021 07:46
Paradox Dlc politikası tam bir soyguncular. Bu arada bu oyuna en büyük rakip TC entrikalar ülkesi. Oyunla kapışır bu TC denen ülkede olan bitenler.
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 08:54
ne alaka adamlar ucuza bol bol dlc yapiyo oynayan biri olarak seviyorum ben bos yapma
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2021 14:07
Paradox bu sporu yapıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crusader Kings III: Royal Court çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×