Dead Space Remake'in ilk 18 dakikası yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.12.2022 - 11:16
Serinin hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen Dead Space Remake için oyunun ilk 18 dakikasını gösteren bir video yayınlandı.

Korku türünü seven oyuncuların büyük bir merakla beklediği Dead Space Remake için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Bu videoda oyunun ilk 18 dakikasına yer verildiğini görüyoruz. IGN sitesi tarafından yayınlanan bu videoda yapım ekibinin ufak değişiklikler yaptığını da görüyoruz.

Dead Space Remake için yeni bir video yayınlandı

Dead Space Remake'in ilk 18 dakikası yayınlandı

Oyunun bu videosuna baktığımızda tabi ki ilk olarak dikkatimizi Isaac'in seslendirmesi çekiyor. Orijinal oyunda bildiğiniz gibi ana karakter seslendirmesi yoktu. Yeni oyunda ise artık karakterin hikaye sunumunda diyaloglara dahil olduğunu göreceğiz. Tabi bu avantajla birlikte bir dezavantaj da getirmiş. Özellikle Necromorph'ların ilk saldırdığı yerde karakter konuşmasındaki tepkilerin eleştirildiğini görüyoruz.

2508 yılında geçen oyunun ilk 18 dakikalık videosunda da görebileceğiniz gibi ekibin bir maden arama gemisi olan USG Ishimura'ya olaylı bir şekilde ulaşmalarını görüyoruz. Oyunda yönlendireceğimiz Isaac Clarke, gemiye iner inmez kendisini büyük bir maceranın içerisinde bulacak.

Frosbite grafik motoru ile geliştirilen Dead Space Remake tamamen yenilenmiş grafiklere ve animasyonlara sahip olacak. 27 Ocak'ta çıkacak oyunun yayınlanan yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daadsy
Daadsy 6.12.2022 19:51
Eğer izlemediyseniz animeleri var 1. oyunun ve 2. oyunun. Animenin bittiği yerden deadspace 1 başlıyor. Tamamen şansa farketmiştim öyle başlamıştım bu seriye. Öncesinde ne olduğunu çok iyi anlatıyor bilmeyeniniz varsa tavsiye ederim.
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2022 22:20
küçük bir ekleme : Deadspace 1 in kapak fotoğrafında kesik bir el vardır hatırlarsınız. Onunun bile ne olduğunu animeden öğrenebilirsiniz.
Mejnun
Mejnun 6.12.2022 20:01
Teşekkürler. Bi bakacağım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 23:51
Silah sesini hiç beğenmedim. İlkini oynadıysamda hatırlamıyorum. Ama bu haliyle silah kullanımı ilgimi çekmedi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 18:00
O değil de yeni oyunda Nicole'u başkası seslendirmiş.
İshak'ı seslendiren değişmemiş ama videolarda pek benzetemedim. 15 senede yaşlanmış mı sesi nedir anlamadım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 16:13
keşke ps3 zamanında kalsaymışız.. zamanında oynadığımız oyunları tekrar tekrar önümüzdeki 35 yıl boyunca 850 çeşit remake ve remastered versiyonlarını görmeye devam edeceğiz..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 13:36
Çöp, aynı oyuna tutup para vermem, şu remake remasterd saçmalığını iyi tutturdular oyuncuları yolmak için. Almayın oynamayın yeni ip yapmak zorunda kalsınlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space Remake'in ilk 18 dakikası yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×