GTA yapımcısının yeni oyunu MindsEye fragmanı yayınlandı

Murat Oktay
Murat Oktay 23.03.2023 - 18:49
Rockstar North'un eski başkanı ve sekiz GTA oyununun yapımcısı Leslie Benzies'in Build A Rocket Boy'dan MindsEye fragmanı yayınlandı.

Eski Rockstar başkanlarından biri olan ve GTA serisini GTA yapan isimlerden biri diyebileceğimiz Leslie Benzies, bir süre önce Rockstar North firmasından ayrılarak kendi firması Build A Rocket Boy'u kurmuştu. Bu süreçte EveryWhere isimli bir projeye başlamış ve bu oyunun fragmanını da geçtiğimiz yıl görmüştük. Biz bu yapım hakkında daha fazla bilgi beklerken, bağlantılı bir başka oyun olan MindsEye fragmanı yayınlandı. Resmen sağ gösterip sol vurdu da diyebiliriz.

Build A Rocket Boy'dan MindsEye fragmanı yayınlandı

Bu oyunu diğer klasik AAA yapımlarından ayıran şey ise sistemi olacak. Çünkü yapım ekibi gelen bilgilere göre çok farklı bir işleyiş peşinde. Daha önce duyurulan Everywhere'i oldukça büyük bir platform gibi düşünebilirsiniz. Roblox ve GTA Online benzeri bir benzetme yapabiliriz.

Gelen bilgiye göre oyun içinde farklı oyunların bulunduğu bir yapısı bulunuyor. Daha doğrusu Everywhere içerisinde yapılan ve sonrasında çıkacak MindsEye gibi bazı yapımlar, doğrudan EveryWhere'e bağlı olacak. Bu sebeple yapım herkesin kendi oyununu yapabilmesi için gerekli araçlar ile birlikte geliştiriliyor. MindsEye da bu geliştirilen yapımlardan biri. Aslında bir derece Everywhere'in demosu olacak gibi de düşünebiliriz.

Everywhere'in en önemli özelliği, herkesin kendi oyununu veya deneyimini yapmasına izin veren kapsamlı araçlar paketi olduğunu söyledik. Henüz bunlar hakkında bir bilgi sahibi olmasak da yukarıda izlediğiniz 26 saniyelik videoda bu araçlar ile neler yapılabileceğine güzel bir örnek oluşturulmuş.

Sonuç olarak Leslie Benzies oyun dünyası için çok önemli bir aktör ve yeni projesinde çok farklı şeyler deniyor olması oldukça sevindirici. Zaten oyunun fragmanına baktığımızda GTA gibi açık dünya olacağını da net bir şekilde görebiliyoruz. Biz şimdiden heyecanlanmaya başladık, siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 15:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 22:50
mafia 3'deki lincoln değil mi o video thumb'ındaki. vay anasını.
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 16:32
03:45 kanka bilmemişliğine veriyorum. Mafia 3 deki Lincoln seslendiren adamın yüzü kullanılıyor. Alex hernandez yazarsan çıkar. Yani random bir tip değil. Aktörün hem tipi hem sesi kullanılıyor. Aynı Gta 5 deki 3 ana karakter gibi.. Bu oyunda’da seslendiren Alex, hem seslendiren hem yüzünü vermiş..
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 03:45
aynı adam yapmış ya kopyala yapıştır gitsin nasılsa kerizler anlamaz ulan bari yüzünü değiştirin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 12:37
mafia 3 ün ruhani devam oyunu falan mı
Kalan Karakter : 300 Gönder
System32
System32 24.03.2023 10:30
bilim kurgu gta'sı geliyor :) hemde bu kez güzel gözüken bir lincoln clay var :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 10:14
ooo lincoln başkan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 01:25
Vito Scaletta yok mu ? :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA yapımcısının yeni oyunu MindsEye fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×