Rogue Legacy 2 önümüzdeki ay erken erişime açılıyor

Özgür Deveci
Özgür Deveci 24.06.2020 - 13:22
Cellar Door Games tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan roguelite aksiyon platform oyunu Rogue Legacy 2, 23 Temmuz'da erken erişime açılıyor.

Geliştirici ekip Cellar Door Games, Rogue Legacy 2'nin 23 Temmuz 2020 tarihinde Steam ve Epic Games Store üzerinden PC oyuncuları için erken erişime açılacağını duyurdu.

Erken erişim sürümü tam bir oyun döngüsü, iki biyom (tam sürüm için planlanan 5 ila 7 arasında), 700'den fazla rastgele oda, dört karakter sınıfı (tam sürüm için planlanan en az 12 adet), 35 karakter özelliği, 25 yükseltilebilir beceri, 25 ekipmandan oluşan beş ekipman seti (tam oyun için planlanan 15 set ve 75 parça), 10 rün, 12 düşman ve bir boss, yedi benzersiz kalıntı ve yadigâr ve Universal Healthcare gibi ek özelliklerle birlikte daha fazlasını sunacak. Rogue Legacy 2'nin 2021 için planlanan tam sürümle en az bir yıl erken erişimde kalması planlanıyor.

Rogue Legacy 2 önümüzdeki ay erken erişime açılıyor

Rogue Legacy 2 önümüzdeki ay erken erişime açılıyor

Rogue Legacy geri döndü! Ama artık önünde “2” var! Rogue Legacy 2, bir roguelite oyunudur. Prosedürel olarak rastgele oluşturulmuş Rogue Legacy 2'de her doğduğunuzda tüm krallık değişecek ve böylece aynı oyunu defalarca oynamak zorunda kalmayacaksınız. Bu oyunda, mirasınız sizi tanımlar. Çocuklarınıza daha iyi gelecek hazırlamak için ailenizin mirasını kullanın ve aile malikanesini büyütün. Her çocuğun kendine has özellikleri ve yetenekleri bulunuyor. Kızınız okçu olabilir. Vegan da olabilir. Rogue Legacy 2, oyunu istediğiniz şekilde oynamanıza imkan tanıyor. Zorlu platform unsurlarıyla rastgele oluşturulmuş bir dünyanın derinliklerine dalabilirsiniz ya da yavaş ve istikrarlı bir şekilde daha büyük zorluklara hazır olana kadar karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Son olarak oyunun erken erişim fragmanına ve sistem gereksinimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Rogue Legacy Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: 3.0 Ghz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 ya da AMD Radeon R9 280X

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: 3.0 Ghz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 ya da AMD Radeon R9 280X

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 03:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
memoefe
memoefe 24.06.2020 19:04
Pixel art'ı niye terk ettiler anlamadım. Bir oyunun pixel art olmasını eziklik olarak mı görüyorlar acaba. Aynı hatayı nidhogg yapmıştı. Hadi pixel art'ı terk ediyorsun Risk of Rain 2 de olduğu gibi 3d'ye geçirme gibi bir amacın olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rogue Legacy 2 önümüzdeki ay erken erişime açılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×