Souls türündeki WUCHANG: Fallen Feathers grafikleriyle iddialı gözüküyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.09.2021 - 13:52
Çin'den gelen ve yine grafikleriyle dikkat çeken bir başka Souls türündeki WUCHANG: Fallen Feathers duyuruldu ve 18 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

Duyurusu yapılan WUCHANG: Fallen Feathers için 18 dakikayı aşan bir oynanış videosu da yayınlandı. Son dönemde oyun sektörünü takip ediyorsanız Çin merkezli oyunların yavaş yavaş gündemde daha fazla yer edindiklerini görmüşsünüzdür. Özellikle grafikleriyle dikkat çeken bu oyunlardan en çok ön planda olanı ise şüphesiz Black Myth: Wukong olmuştu. Bu oyunun grafikleri dışında oynanışının da iddialı gözüktüğünü söylememiz gerekiyor.

Çin'den gelen diğer oyunlar ise grafiksel olarak çok iyi gözükseler de oynanış kısmında birçok soru işaretine de sahipler diyebiliriz. İşte bu oyunlardan birisi de WUCHANG: Fallen Feathers oldu. Görsel anlamda oldukça dikkat çekici duran yapımın oynanış kısmında ise bazı problemlere sahip olduğu şimdiden kendini belli ediyor.

Souls türündeki WUCHANG: Fallen Feathers duyuruldu

Yayınlanan bu videoya baktığımızda atmosfer ve grafik kalitesinin çok iyi durduğunu söyleyebiliriz. Işık oyunları, havada uçuşan partiküller ve doku kalitesiyle oyunun her köşesinden ayrı bir detay fışkırdığını söyleyebiliriz. Fakat iş animasyon ve oynanış dinamiklerine geldiğinde ise karşımızda Wukong kadar başarılı bir oyun yok gibi duruyor. Karakterin koşma animasyonları, dövüş sırasındaki dodge ve kılıç sallama animasyonları çok amatör duruyor diyebiliriz.

Umarız yapım ekibi bu gibi konulara da özen göstererek en azından oynanış kısmında da kendini gösterebilecek bir oyuna imza atmayı başarır. Souls türündeki oyunun Unreal Engine 4 ile geliştirildiğini ve Işın İzleme gibi teknolojilere sahip olacağını da hatırlatalım.

Souls türündeki WUCHANG: Fallen Feathers grafikleriyle iddialı gözüküyor

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 10:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 30.09.2021 18:15
Yahu adamlar resmen Sekiroyu bire bir kopyalamis. Bu kendisi birsey üretmeden direk başka bir firmanın oyununu kopyala yapıştır yapanların oyununa para vermem.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 10:04
Oyun dediğin rahatlatmalı , stres atmalı. Böyle oyunları oynarken daha çok stres oluyor insan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 18:34
Checkpoint vermeyen oyunlar bu devirde cekilmiyor,1000 kere öl,2000 kere dene en sonunda ezberleyince gec.Yemisim dark souls u,aptalca bir oyun.
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 20:18
amma boş yaptınız yaa, boş bi oyun sistemi ve boş bir oyunu daha.

souls like mış da bilmem ne.

yürü la boş işte.

;)
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 12:32
Aptalca dediğin oyun (kısaca geçeceğim) Yüzlerce taklidi yapılıp hala birçok oyuna esin kaynağı olmuş yüz binlerce fanı olan oyunlara yeni bir bakış açısı sunan soulslike isminin sahibi.Ve kimse seni bu oyunu oynamaya zorlamıyor.Beceremiyosan saygı duymayı öğren hakaret etmek onu değil seni küçültü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 12:05
Bu kadar da kopyalamazsın bu suç sayılmalı artık aga ya. Animasyonlarından kamera açılarına her şeyini kopyalamışlar. Yine soul sistemi var. Tek farkı grafikleri, düşmanları ve bölüm tasarımları yani diğer her şey çalıntı "her şey" Oyun dünyası saymasa bile ben bunu suç olarak sayıyorum.
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 20:47
Merak etme sen oyun tutmaz zaten.Animasyon denen birşey yok.Kız kazık yutmuş gibi hareket ediyor.Herşey grafik değil.Zaten Elden Ring çıkacak bunların hiç şansı yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 07:13
abi artık yoruldum bu aynı görselliğe sahip, kuntastik alengirli hikayeli, sol kolu sökük, hasta, yaralı karakterli oyunlardan.

yeni hiç bir şey yok, zerrece insanı çeken bir şey yok.

kes kes kes ilerle, item düşür. devam. kes kes kes ilerle...

gerçekten super mario'nun falan gözünü seveyim...
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 12:16
O zaman süper Mario ya devam
Kalan Karakter : 300 Gönder
Souls türündeki WUCHANG: Fallen Feathers grafikleriyle iddialı gözüküyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×