Uncharted serisi bitirilmiş olabilir

Murat Oktay
Murat Oktay 27.01.2023 - 12:24
Buzzfeed ile konuşan stüdyo eş başkanı Neil Druckmann, Uncharted serisi için üzücü açıklamalarda bulundu. Görünüşe göre Naughty Dog, Uncharted serisi bitmiş olabilir.

Naughty Dog'un eş başkanı Neil Druckmann, Buzzfeed ile gerçekleştirdiği röportajında "Uncharted delicesine başarılıydı. Uncharted 4 en çok satan oyunlarımızdan biriydi ve bu hikayeye son fırça darbemizi uygulayıp işimizin bittiğini söyleyebiliyoruz. Yolumuza devam ediyoruz" dedi.

Uncharted serisi sona gelmiş

Bu açıklama henüz çok fazla detay içermiyor olsa da Druckmann açıklamasına göre hikayenin bittiği kesin. Ancak çokk fazla açıklama yapmadı. İyimser bir düşünce ile bakarsak Nathan Draki'in hikayesinin bitmiş olup, başka kahramanlar ile yolumuza devam etmeyi umuyoruz.

Uncharted serisi sona gelmiş

Ayrıca The Last of Us ile ilgili olarak da konuşan Druckmann, yaklaşan çok oyunculu oyun dışında, Bölüm 3 için de fikir arayışında olduklarını, ancak çok güçlü bir hikaye bulamazlarsa, zaten Bölüm 2'de çok iyi bir son yaptıklarını ve orada bırakabileceklerini belirtti.

Bir sonraki oyun için yardımcı yazar Halley Gross ile birlikte çalışan Druckmann'a göre Naughty Dog'un 3. Bölüm için bir hikaye taslağı var. Ancak açıklamasından hikayeden çok memnun oladığı belli oluyor. Ekibin üçüncü bir bölüm üzerinde çalışmadığı halde "gün ışığına çıkmasını" umduğunu söyledi.

Yorumlar 28
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 17:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 00:53
hayatı 4 işlemden ibaret olan aşağıdaki şahıs. Senin ne faydan var ki eleştiriyorsun ? Bu oyun ne Tomb Raider ne de Indiana Jones... Doğaüstü güçler, mistik öğeler gibi öğeler içermeden yapılmış harika bir oyundu. Eksikleri var mıydı ? daha iyisi yapılabilir miydi ? Evet. Ancak gayet güzeldi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2023 21:51
bitti zaten adamın çocuğu oldu evlendi ha kızı üzerinden yapılabilir ama
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 13:56
Tomb Raider oyundur, Uncharted filmdir. Bitirilmesi isabet oldu. Film izlemek istersem sinemada izlerim. PC başında tuşlara tıklayarak değil.
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2023 06:20
Almazsan ve oynamazsan dediklerini yapmış oluyorsun zaten.oyunun yapılmasının sana bir zararı yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 17:28
Tomb Raider varken çıkarmaları hataydı.
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2023 06:18
Aynen.Tomb Raider varken bencede çıkarmaları hata.hatta hiç bir oyun çıkmamalı her firma kendi yorum katarak Tomb raider yapmalı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 10:22
Bitsin yeni ip gelsin. Bkz. Crash bandicoot, jak and daxter, uncharted, last of us. Hepsi ayrı şaheser
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uncharted serisi bitirilmiş olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×