Warhammer III'den Grand Cathay, şık bir videoyla tanıtıldı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 15.09.2021 - 12:53
Total War: Warhammer III'ün olmazsa olmaz fraksiyonlarından bir tanesi olan Grand Cathay, şık bir video ile tanıtılmış bulunuyor.

Warhammer evreninin en eski ve en güçlü medeniyetlerinden bir tanesi olan Grand Cathay, aynı zamanda en az bilinen fraksiyonlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyordu. Evrenin hayranları tarafından oldukça ilgi çekici bulunan; fakat daha önce herhangi bir yerde (Kitaplar ve masa üstü oyunu dışında) karşımıza çıkmamış veya herhangi bir Warhammer oyununda oynayamamış olduğumuz fraksiyon, Total War: Warhammer III ile birlikte oynanabilir olacak. Kuzey Cathay'in hükümdarı olan Fırtına Ejderhası lakaplı Miao Ying'in gücünü gösteren bir sinematiğe odaklanan Creative Assembly ekibi, yeni bir video yayımladı.

Warhammer III'den Grand Cathay, şık bir videoyla tanıtıldı

Kutsal ejderhaların, boyun eğmez savaşçıların ve harika savaş makinelerinin ön plana çıktığı bir fraksiyon olan Grand Cathay'in, binalarının, zırhlarının ve bazı savaş makinelerinin yapısıyla; Çin kültürüyle olan benzerliği oldukça dikkat çekiyor. Karanlık Toprakların ve Kislev'in karlı alanlarının çok ötesinde yer alan eski bir imparatorluk olan Grand Cathay, inanılmaz askeri güce sahip gizemli bir ülke olarak karşımıza çıkıyor.

Warhammer III'den Grand Cathay, şık bir videoyla tanıtıldı

Evrenin en güçlü fraksiyonlarından bir tanesi olan Cathay hakkında daha ayrıntılı bilgiler, muhtemelen önümüzdeki haftalar içerisinde karşımıza çıkacak. Fraksiyonun, birlikleri ve yapısı hakkında henüz ayrıntılı bir bilgi yayımlanmış olmasa da, resmi Total War internet sitesinde küçük bir soru cevap yapılmış bulunuyor. 2022'nin erken döneminde PC için çıkacak olan Total War: Warhammer III'ün Cathay fragmanına, aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 21:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2021 20:03
çin mi haha steamdeki çinlilerin parasını almak için warhammer a çin geldi gerçi kan efekti için para isteyen bir firmadan herşey beklenir
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 11:35
Cathay zaten vardı ama ok cahillik mutluluktur nede olsa
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 00:07
Oyunun evreninde olan bir ulus sonradan eklenmedi yani
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2021 14:39
bu warhammer evreni de bütün kültürleri mitolojileri fantastik ırkları harmanlamış resmen. warhammer evreninde olmayan fantastik mitolojik veya kültürel bişi var mı çok merak ettim Türkleri sembolize eden bir ırk var mı mesela? eminim vardır
allalla
allalla 15.09.2021 17:17
chaos'ların, moğol olduğunu biliyoruz. orkların ise türkler olduğu yönünde iddialar mevcut. kabile halinde yaşamaları, şamanist inanışları ve büyücüleri bu iddiayı destekliyor.
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2021 15:02
Türkler yok sanırım fakat Orklar diyenler var. Bretonya filan fransa zaten direkt. İimparatorluk - Almanya / Kislev - Rus
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2021 14:44
Warhammer 3 gümbür gümbür geliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2021 14:32
way way way
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warhammer III'den Grand Cathay, şık bir videoyla tanıtıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×