A Quiet Place Part 3 duyuruldu

Murathan Özlü
Murathan Özlü 16.02.2022 - 17:07
A Quiet Place Part 3 duyuruldu. Türkçeye "Sessiz Bir Yer" olarak çevirilen korku filmi serisinin yeni devamı filminin 2025'te vizyona girmesi bekleniyor.

A Quiet Place Part 3 2025 yılında vizyona girecek. Paramount'un için bugün oldukça hareketli geçti diyebiliriz.  Paramount gün içerisinde Sonic the Hedgehog Part 3'ü de duyurmuştu.  A Quiet Place serisinin üçüncü filmini kimin yöneteceği veya senaryosunu kimin yazacağı henüz belli değil. Ancak ilk iki filmin de yönetmenliğini üstlenen John Krasinski'nin yine yönetmen koltuğunda oturması bekleniyor.

A Quiet Place Part 3 filminin 2025 yılında vizyona girmesi bekleniyor

İlk filmi 2018 yılında yayınlanan A Quiet Place serisi Paramount'un beyaz perdedeki incilerinden biri haline geldi.  Öyle ki, yapım aşamasındaki üçüncü filmin haricinde, önümüzdeki yıl "Pig" filmini yöneten Michael Sarnoski'nin yönetmenliğinde bir Spin-Off filminin de vizyona girmesi bekleniyor. 

A Quiet Place Part 3
A Quite Place evreni, dünyanın uzaylılar tarafından işgal edildiği bir senaryoyu konu alıyor. Ancak bu senaryodaki uzaylıların görme yetisi yok ve avlanmak için sesleri takip etmeleri gerekiyor.  Filmler boyunca, hayatta kalmaya çalışan insanların olabildiğince sessiz olmaları gerekiyordu.

İlk iki filmin yönetmenliğini üstlenen John Krasinski, ayrıca ilk filmde ailenin babası rolünü de üstlenmiş ve gerçek hayattaki eşi Emily Blunt ile karşılıklı oynamıştı. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2022 10:06
3 sene sonra çıkacak filmi şimdi duyurmak neyin kafası ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.02.2022 08:25
Emily Blunt içinde olduğu sürece izlenir. Tanrıça kendisi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2022 17:36
Çok sevindim bu habere umarım daha erken çıkar
Kalan Karakter : 300 Gönder
A Quiet Place Part 3 duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×