A Realm Reborn'da son düzlük, son detaylar

A Realm Reborn'da son düzlük, son detaylar

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 8.08.2013 - 22:39
Artık işin pürüzleri kaldı
Final Fantasy XIV, A Realm Reborn ile yeniden doğmaya uzun süredir hazırlanıyordu ve artık bu reenkarnasyona çok ama çok az kaldı. Oyun 27 Ağustos'ta PC ve PS3 için piyasada olmuş olacak. Bu sebepten dolayı Square Enix artık son düzlükte paylaşılması gereken en son detayları da paylaştı.

A Realm Reborn'da son düzlük, son detaylar
Bunlardan ilki son beta testi. PC ve PS3 için 17-19 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilen son testten sonra 24 Ağustos'ta oyunun ön siparişini vermiş olanlar oyuna başlayabilecek. Oyuna ne kadar süre abone olmaya karar verdiğinize göre farklı ödüller alacaksınız, eğer 30 gün seçerseniz başka, 60 gün seçerseniz bu ödüller başka olacak. 90 günlük abonelik seçerseniz her ödül sizin olacak. Aynı zamanda oyunla beraber iOS için bir uygulama da piyasaya sürülecek. Ha bir de son olarak, eğer orijinal Final Fantasy XIV'ü oynadıysanız Square'in size özür mahiyetinde bir önerisi var. Oyunu çıkışından 9 Eylül tarihine kadar ücretsiz oynayabileceksiniz. Oyunun öteki şekilde aylık ücreti 11 euro olacak.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 07:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×