A Total War Saga: TROY - Rhesus & Memnon duyuruldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 1.12.2021 - 19:51
SEGA, resmî Total War YouTube kanalında, sürpriz bir şekilde A Total War Saga: TROY - Rhesus & Memnon ek paketini duyurdu.

13 Ağustos 2020'de Epic Games Store'a özel bir şekilde piyasaya sürülen A Total War Saga: TROY, ilk 24 saat boyunca ücretsiz bir şekilde dağıtılmıştı. SEGA'nın, Epic Games ile yapmış olduğu süreli anlaşma bitince, oyun, 27 Temmuz 2021'de duyurulan yeni genişletme paketi Mythos ile birlikte Steam'de indirimli bir fiyattan satışa sunulmuştu. Bugün içerisinde ise, yeni bir DLC sürpriz bir şekilde duyuruldu.

A Total War Saga: TROY - Rhesus & Memnon duyuruldu

Bugün - 1 Aralık 2021 - içerisinde sürpriz bir şekilde duyurulan A Total War Saga: TROY - Rhesus & Memnon ek paketi, Trakya Kabilelerini ve Etiyopya Krallığı'nı, Truva'yı korumak için savaşmaya davet ediyor. 14 Aralık 2021'de piyasaya sürülecek olan ek paket, beraberinde iki adet yeni fraksiyon getirecek.

A Total War Saga: TROY - Rhesus & Memnon duyuruldu

Trakyalı bir kral olan Rhesus veya Etiyopya'nın savaşçı kralı Memnon olarak Truva için Yunanlılara karşı savaşabileceğimiz ek paket, 14 Aralık'ta A Total War Saga: TROY - Ultimate Edition sahipleri için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Henüz ayrı bir şekilde satışa sunulmamış veya Steam sayfası açılmamış olan ek paket, strateji ve tarihsel olayları seven oyuncular için güzel bir sürpriz yapmış gibi gözüküyor.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2022 23:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 10:53
3 liralık oyunda 200 liralık dlc var kan cıkmasından kol bacak kesılmesıne kadar para ile utanmasalar gunluk giriş için para alacaklar uzak durun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 05:20
Biz adamlardan empire 2 medieval 3 bekleyelim bunlar saçma sapan troy warhammer yapsın. Three kingdoms bile bir napoleon etmez. Total war serisi maalesef EA sömürücülüğüne döndü
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 13:46
Türkler olsun oyunda isterse oyun çok kötü olsun sizin gibiler illaki oyunu göklere çıkarır. TW:W2 ile seri en iyi konumuna geldi. kingdomu nekadar oynadın bilmiyorum ama coğu tarihi twden cok cok daha iyi. Gercekcilik istiyosanda romance modunu kapatır tarihi tw gibi oynarsın.
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 15:09
geçen warhammer 2yi kapatıp empire girdim. osmanlı oyna hindistan ingiltere fransa ispanya avusturya hepsi sarıyo hepsi
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 14:14
Assassins creed de her sene aynı birşey tutuyorsa başka ürüne gerek duyulmuyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
A Total War Saga: TROY - Rhesus & Memnon duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×