Abandoned için ilk hikaye detayları paylaşıldı

Murathan Özlü
Murathan Özlü 10.04.2022 - 16:37
Geçtiğimiz yıl duyurulan ve ardından sessizliğe gömülen Abandoned için ilk hikaye detaylarını oyunun başındaki Hasan Kahraman paylaştı.

Abandoned için ilk hikaye detaylarını oyunun başındaki isim Hasan Kahraman paylaştı. 5 Nisan'da bir Youtube podcastine katılan Kahraman oyunun geliştirilme sürecinden ve hikayeden bahsetti. Oyun, bir tarikat liderinin kardeşi olan Jason Longfield'i konu alacak. Jason, tarikata ve kardeşine katılmamak için direnen biri olacak. Hikaye boyunca bize başkaları da katılacak.

Abandoned için ilk hikaye detayları paylaşıldı, oyunun çıkış tarihi belirsiz

Abandoned, ilk duyurulduğunda hem adı hem de duyurulma şekli yüzünden Hideo Kojima'nın iptal edilen P.T. projesinin devamı sanılmıştı. Hatta oyunun başındaki Hasan Kahraman'ında Kojima'nın adını gizlemek için öne sürülen sahte bir isim olduğu iddia edilmişti. Öyle ki  Abandoned'ın yapımcısı Blue Box ölüm tehdiltleri aldıklarını açıklamıştı

Abandoned için ilk hikaye detayları
Tabi bu sürecin en önemli sebeplerinden biri Blue Box'un fazlaca şüphe çekecek tanıtım tarzıydı. Kojima'nın P.T. projesinin "terk edilmesi"nin ardından Abandoned (Terk Edilmiş) adında bir oyun duyurmak, bunun bir korku/hayatta kalma oyunu olacağını vurgulamak ve bağımsız bir stüdyoya göre gayet uçuk reklamlar ve tanıtımlar yayınlamak Blue Box'un başını ağrıtmıştı.

Şu an ufak hikaye detayları harici hakkında hiçbir şey bilmediğimiz Abandoned'ın çıkış tarihi de belli değil.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 14:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2022 08:19
Oyun TPS kamera olsaydı kaçirmazdim ama maalesef FPS bu yüzden es geçeceğim sanırım zevk meselesi oynadığım yönlendirme yaptığım karakteri görmek istiyorum sadece bir kolun öylece gözükmesi beni atmosfere sokmuyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2022 00:49
Büyük bir balon
Kalan Karakter : 300 Gönder
omrkcmn
omrkcmn 10.04.2022 21:02
Silent hills muhabbeti iyi reklam olmuş gibiydi baktı elemanlar bunun sonu kötüye gidiyor sessizliğe gömüldüler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2022 17:08
Seneye yeni nesile çıkar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2022 17:04
Xbokcularin gözü yaşlı hahaha
Kalan Karakter : 300 Gönder
Abandoned için ilk hikaye detayları paylaşıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×