Abit Fragfest Sonuçlandı

Mine Turgay Oktay
Mine Turgay Oktay 3.06.2010 - 12:31
Abit Fragfest Sonuçlandı
Aralık ayının başlarından itibaren başlayan Abitfragfest heyecanı, pazar günü AMD Team Quash'ın finali kazanmasıyla sonuçlandı.

ABIT Fragfest etkinlikleri, bu yıl ilki düzenlenen Trend Show 2005'te Siberlig'in organizasyonunda yapıldı. Şovlar, konserler, ünlülerle söyleşiler, imza günleri, ödüllü yarışmalarıyla renklenen gençlik aktivitesi Trend 2005, 16-19 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti.

16 ve 17 Aralık'ta ziyaretçilerin katılımıyla; bu yıla damgasını vuran Need for Speed Underground 2, FIFA 2005, Far Cry, Doom III gibi oyunların LAN Party'leri düzenlendi. Ayrıca sadece basın mensupları için düzenlenen etkinlikte Age of Empires'da kapışmaya hazır Murat Oktay, ne yazık ki Warhammer ile yetinmek zorunda kaldı. Maçın sonucu hakkında yorum yok.

Toplam 3500$'lık para ödülü verilecek olan Counter Strike: Source turnuvası da bu organizasyonun içinde yer aldı. Şehir ve bölge elemelerinde finale kalanlar, ilk gün karşılaşarak AMD Team Ouash, Dark Passage, The God's, Requiem Team, Farmer Team, Digital Sports, feuer frei, Arcadia olmak üzere 8 takıma indi. Turnuva öncesi favori gösterilen AMD Team Quash, The God's'ı yenerek birinci oldu.

Türkiye'nin bugüne kadar yapılan en büyük ödüllü oyun turnuvası Abit Fragfest 18-19 Aralık tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar'da düzenlendi.

Trend Show 2005 Gençlik Festivali bünyesinde düzenlenen organizasyonda Counter-Strike Source oyununda mücadele eden ilk 5 takım 3500$ para ödülünün yanında yaklaşık 3000$ değerinde donanım ödüllerini paylaştılar.

Sıralama aşağıdaki gibi oluştu:
1. AMD*team.quash, Ankara
2. The Gods, Adana
3. dark passage, İstanbul
4. Requiem Team, İzmir
5. Arcadia, Ankara

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 01:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Abit Fragfest Sonuçlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×