Absolver'ın çıkış fragmanı yayınlandı

Absolver'ın çıkış fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 28.08.2017 - 21:40
Millete tekme tokat giriştiğimiz oyun olan Absolver'ın yeni fragmanı yayınlandı.
Devolver Digital'ın dağıtımını üstlendiği yeni dövüş oyunu Absolver, yarın oyuncuların karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Diğer dövüş oyunlarına nazaran daha gerçekçi bir oynanış mekaniği sunan oyunun çıkış fragmanı yayınlandı. Sadece çevrimiçi maçlardan oluşan Absolver'ı bir manada dövüş simülasyon olarak da tanımlayabiliriz. Diğer oyunlara göre oldukça ağır bir yapısı bulunan oyunda ilginç özellikler de bulunuyor.

Yapımcının söylediğine göre oyunu oynarken kendi dövüş stilimizi geliştirebileceğiz. Oldukça fazla animasyon bulunan oyunda kendi dövüş stilinizi geliştirip onun üstünde ustalaşabilirsiniz. Hatta oyunda belirli bir seviyeye geldiğinizde, geliştirdiğiniz dövüş stilini diğer oyunculara öğretmek için kendi dövüş okulunuzu bile açabiliyorsunuz.


Sadece PlayStation 4 ve PC platformu için çıkacak olan oyunu Steam üzerinden 49,00 TL'ye, PlayStation Store üzerinden ise 89,99 TL'ye satın alabilirsiniz. Oyunu henüz deneyim etmedik ancak videolardan gördüğümüz kadarıyla vuruş hissiyatının oldukça kaliteli olduğunu anlayabiliyoruz. Oyunda attığınız her yumruk ve tekme hedefini bulmazsa, bunun bir bedeli olabiliyor. Genel olarak For Honor'a benzeyen Absolver, farklı bir yapı sunacağından kendisi için oldukça heyecanlıyız.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 22:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×