AC: Brotherhood'a yeni versiyonlar

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 24.05.2011 - 13:23
Yeni oyun duyurulsa da eskisi hala göz nuru
Ubisoft firması bir yandan yeni Assassin's Creed oyunu için çalışırken bir yandan da son oyun Brotherhood için pazarlama çalışmalarına devam ediyor.

AC: Brotherhood'a yeni versiyonlar
Son verilen haberde ise Assassin’s Creed: Brotherhood'un PS3 ve Xbox 360 platformları için Platinum ve Classic versiyonları çıkartıyor.

Şu an için elimizdeki tek tarih İngiltere'de 17 Haziran. Her iki versiyonda aynı anda çıkacak. Kutuların fiyatı da 36 TL civarında.

Kutuda esas oyun haricinde ekstra nelerin olacağı veya olup olmayacağı hakkında ise henüz bilgi yok. 
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
AC: Brotherhood'a yeni versiyonlar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×