AC: Origins, en iyi Xbox One X'te çalışacak

AC: Origins, en iyi Xbox One X'te çalışacak

Furkan Güler
Furkan Güler 9.09.2017 - 14:35
Oyunun yönetmeni ilginç bir açıklamada bulundu.
Assasin's Creed serisine bir süre nefes aldıran Ubisoft, Assasin's Creed: Origins ile birlikte oyuncuları Antik Mısır'a götürmeye hazırlanıyor. İlk olarak E3 2017 fuarında detaylandırılan yeni Assasin's Creed oyunu hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunun yönetmeni Ashraf Ismail, Assasin's Creed: Origins'in en güzel şekilde Xbox One X platformunda oynanabileceğini söyledi. Hali hazırda yeni oyunun Xbox One X'te 1080p/60 FPS çalışacağına dair bilgiler elde etmiştik. Görünüşe göre yönetmen Ismail'in bu açıklaması, söylentileri doğru çıkarıyor.

AC: Origins, en iyi Xbox One X'te çalışacak
Xbox One X üzerinde çalışmanın kendilerine güzel tecrübeler kattığını söylenen geliştirici, yeni konsolun gücünden etkilenmişe benziyor. Sekizinci jenerasyonun en güçlü donanımına sahip olan Xbox One X, güçlü donanımı sayesinde geliştiricilere neredeyse sınırsız bir alan sunmakta.

PlayStation 4 ve Xbox One'ın ilk sürümlerinin 4 - 5 senelik bir donanıma sahip olduğunu düşünürsek, Ashraf Ismail'i haklı bulabiliriz. Bakalım yeni Assasin's Creed oyunu bekleyenlerini memnun edebilecek mi? Hep beraber göreceğiz.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 17:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2017 01:41
M$'dan para yemişler reklamlar. Oyun Upscale ve 30 fps çalışıyor neresi iyi? Boşuna kendilerini yırtmasınlar bir cacık olmaz xboxtan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2017 21:33
Esref abi senin ne kadar etkilendigin onemli degil. Onemli olan o isi yapabildiniz mi onu gostermek. Once oyundaki yillardan beri suregelen hatalari duzeltin 30 fps konsollar icin sabit tutmayi basarin. Sonra gel hayallerini anlat bize. Bill Gates bile inanmaz bu dedigine
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2017 18:20
bu açıklamadan sonra psçiler almasın o zaman.multiplatform bir oyun olduğundan bu tür açıklamalar saygısızlık.hala syndicate'e verdiğim 50tlye yanarken bu açıklama iyice canımı sıktı doğrusu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2017 16:25
Hemen oyunistasyonu-dört adlı konsolumu satıpi çarpıbir-çarpı konsolunu alayım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2017 15:43
eşref abi iyi hoş söylemiş ama oyun çalışsın yeter bence :D ubi,yeni konsol ve sorunsuz bir 60 fps komik geliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×