Ace Combat 7'den Gamescom fragmanı yayınlandı

Ace Combat 7'den Gamescom fragmanı yayınlandı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 22.08.2017 - 15:01
"İstikbal göklerdedir"
Savaş uçakları ve bununla ilgili oyunlar denilince akla ilk gelen yapımlardan biri olan Ace Combat serisi, bu tür oyunlarda nadir gördüğümüz senaryoları ile havacılık tutkunlarının gönlünde farklı bir yer edinmeyi başarmıştı.

Bandai Namco'nun sevilen serisi Ace Combat 7'de videoda da dikkatimizi çekebildiği üzere, Sikul firmasının hazırladığı trueSKy isimli özel bir bulut grafiği teknolojisi kullanılacak, zamanında aynı teknoloji, Driveclub'ın gökyüzünü de süslemişti. Zamanımızın tamamını gök yüzünde geçireceğimiz böyle bir oyun için oldukça faydalı olacak bu yeni teknik sayesinde, çok daha gerçekçi ve güzel gözüken bir gökyüzü bizleri bekliyor.

Hikayesi ile de bizleri etkilemeyi başaracakmış gibi gözüken Ace Combat 7'nin yeni oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 10:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×