Ace Combat: Assault Horizon

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.08.2010 - 12:24
Uçtu uçtu uçak uçtu.
Namco Bandai Games, yeni geliştirilen uçak simülasyonu Ace Combat: Assault Horizon'u duyurdu. PS3 ve X360 platformları için hazırlanan yapım, önümüzdeki yıl raflarda olacak. Oyuna dair henüz pek detay verilmiş değil, ancak yapımcılar "serinin yeniden doğacağını" iddia ediyor. Ace Combat: Assault Horizon'da multiplayer oynanış da bulunacak.

Ace Combat: Assault Horizon
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ace Combat: Assault Horizon

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×