Acer, G-SYNC destekli 360 Hz oyuncu monitörünü duyurdu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 19.02.2021 - 23:35
Tayvan menşeli teknoloji firması Acer, 1080p çözünürlüğünde 360 Hz oyuncu monitörü arayan kullanıcılara özel Predator X25b'yi duyurdu.

Tayvan menşeli teknoloji firması Acer, 1080p çözünürlüğünde 360 Hz oyuncu monitörü arayan kullanıcılara özel Predator X25b'yi duyurdu. 24.5 inç boyutundaki IPS ekranında 1080 x 1920 piksel Full HD çözünürlük sunan monitörün 0.3 ms (griden griye) tepkime süresi bulunuyor. Aydınlık ve karanlık alanlarda geniş bir parlaklık aralığına sahip olan ve küçük alanları net bir şekilde gösterebilen monitör, HDR400 teknolojisini destekliyor. LightSense teknolojisi sayesinde ise, etrafınızdaki ortam ışığı algılanarak parlaklık otomatik olarak ayarlanıyor.

Ayrıca G-SYNC desteğine sahip olan monitör, NVIDIA grafik yongalarında görüntüde yırtılma, takılma veya komut gecikmesi olmadan bir deneyim sunuyor. Hem meraklılar hem de profesyonel seviyedeki oyuncular, net bir görüntü ve muhteşem bir oyun deneyimi sunan tam değişken yenileme hızı (VRR) aralığı ve değişken üst hız gibi özelliklerden faydalanabiliyor. ColorSense ise, ekranınızın renk sıcaklığını etrafınızdaki ortamla eşleştirerek göz yorgunluğunu azaltıyor.

Acer, G-SYNC destekli 360 Hz oyuncu monitörünü duyurdu

Acer, G-SYNC destekli 360 Hz oyuncu monitörü Predator X25b'yi duyurdu

1000:1 kontrast oranı ve 16:9 en boy oranı sunan monitörün ekran parlaklığı ise 400 nits seviyelerine kadar çıkabiliyor. Sıvı kristal IPS panele sahip olan Predator X25b modeli, %99 sRGB renk gamutunu doğrudan karşılıyor. Ayrıca 16,7 milyon rengi bünyesinde barındıran monitör, hem yatay hem de dikey olarak 178 derece görüş açısına sahip. Monitörün yükselik ayarı, saat yönünde 20 derece dönüşe, saat yönünün tersi yönde ise 180 derece dönüşe imkan tanıyor. Ayrıca yukarı ve aşağı -5/+25 derecelik bir ayarlama yapılabiliyor.

Entegre ProxiSense ise, monitörünüzden uzakta olduğunuzda otomatik olarak güç tasarrufu moduna girmenin yanı sıra mola vermek için düzenli hatırlatıcılar sunarak göz sağlığınızı koruyor. 360 Hz tazeleme hızına sahip 24.5 inç boyutundaki oyuncu monitörü, nereye bakarsanız bakın daha fazla detay ve oyun aksiyonuna olanak sağlıyor. Monitörün arka paneline baktığımızda 1 adet DisplayPort 1.4, 2 adet HDMI2.0, 3 adet USB3.2 Gen.1 Type-A, 1 adet USB2.0 ve kulaklık giriş çıkış bağlantılarına yer verildiğini görüyoruz. Monitör, 3 yıllık garanti ile birlikte geliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 21:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Acer, G-SYNC destekli 360 Hz oyuncu monitörünü duyurdu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×