Acer Predator Race Cup 2022 geri dönüyor

Basın Bülteni
Basın Bülteni 26.04.2022 - 17:33
Predator Race Cup 2022, simülasyon yarışlarında gelecek vadeden yetenekleri gün ışığına çıkarmaya devam ediyor.

Acer, yaptığı açıklamayla Predator Race Cup 2022 için kayıtların 12 Mayıs 2022’ye kadar açık olduğunu duyurdu. AssettoCorsa platformunda düzenlenecek olan yarış; yalnızca sim yarışçılarını değil, oyuncuları ve motor sporları tutkunlarını da ağırlayacak.  

Daha fazla araç, yeni yarış pisti ve cazip ödüller

Türkiye’deki katılımcılar arasından Predator Race Cup ulusal finalinde yarışmaya hak kazananlar, “Hot Lap” sırasında en hızlı tur zamanına imza atanların sıralanmasıyla belirlenecek. En hızlı tur süresine sahip en iyi 26 sürücü, 30 dakikalık bir ulusal finalde yarışacak.  Ulusal şampiyonun en iyi iki sürücüsü, 14 Haziran’da düzenlenecek ve 24 ülkenin kazananlarının yarışacağı “Uluslararası Finale” doğrudan katılma hakkı kazanacak. Uluslararası finalin şampiyonu, bir yıllığına R8G eSpor takımına katılarak, oldukça özel bir deneyimin parçası olacak.

Acer Predator Race Cup 2022 geri dönüyor

Etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Acer EMEA Pazarlama Başkan Yardımcısı Hajo Blingen, “İlk kez tamamen dijital ortamda gerçekleştirilen uluslararası eSpor yarışmamız Predator Race Cup’ın 2021’deki başarısının ardından eSporu herkes için erişilebilir kılma konusunda Acer olarak yeni formatlar üreterek sektördeki öncü konumumuzu sürdürüyoruz. 2020’de motor sporları efsanesi, girişimci, R8G eSports’un kurucusu ve espor destekçisi Romain Grosjean ile bir iş birliği yapan Acer, yeni yeteneklerin keşfini destekleyerek espor ekosistemine destek vermeye devam edecek. R8G eSports ekibi yanında, EMEA bölgesindeki birden fazla ülkenin en iyi perakendecileri ile hayata geçirdiğimiz iş birlikleri ve yeni özelliklerle zenginleşerek büyüyen simülasyon formatımız ile böyle bir yarışmayı hayata geçirmekten büyük bir gurur ve heyecan duyuyoruz” dedi.

Ulusal Predator Race Cup 2022’de yarışacak sürücüler, üç prestijli otomobil arasından seçim yapabilecek: Mercedes AMG GT3, Lamborghini Huracan GT3 veya ultra hızlı süpürme köşeleri ve yüksek ortalama hızlarıyla tanınan 5 bin 891 kilometre uzunluğundaki Silverstone parkurunda yarışan McLaren 650 GT3. 

Türkiye Predator Race Cup 2022, Emre Baltaoğlu’nun sunumu ve Teoman Sever’in yorumlarıyla Emre Baltaoğlu’nun twitch kanalından canlı olarak takip edilebilecek. Uluslararası Finalin yayın detayları ise etkinlikten önce duyurulacak. Predator Race Cup 2022’nin ayrıca Vatan Bilgisayar iş birliği ile yarışmaya özel ürün ve kampanyaları olacak.

Yarışmaya katılım ve kayıt konusunda daha fazla bilgi için Predator Race Cup 2022 sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Acer Predator Race Cup 2022 geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×