Acer RTX 30'lu Predator ve Nitro modellerine güncelleme

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.07.2021 - 12:04
Yeni güncelleme ile Acer Predator modellerinde 30, Nitro modellerinde 15 Watt'a kadar maksimum grafik gücü artışı sağlanıyor.

Acer, yeni bir güncelleme ile NVIDIA RTX 30-Serisi GPU'ya sahip Predator ve Nitro modellerinde MGP'yi (Maksimum Grafik Gücü) yükselttiğini duyurdu. Güncelleme ile müşteriler çok daha iyi bir grafik performansı elde edebilecekler.

Hem yeni kullanıcıları hem de birçok Predator ve Nitro modelinin mevcut kullanıcılarını güncelleme sonrası cihazlarında bir güç artışı bekliyor. Acer’ın, NVIDIA RTX 30 GPU’lara sahip Predator ve Nitro serisindeki neredeyse tüm cihazlar ve dizüstü bilgisayarlar MGP güncellemesinden faydalanacak. BIOS ve vBIOS güncellemesi, uyumlu Predator cihazları için 30 Watt’a kadar ve uyumlu Nitro ürünleri için 15 Watt’a kadar daha yüksek MGP sağlayacak.

Acer RTX 30'lu Predator ve Nitro modellerine güncelleme

Acer RTX 30'lu Predator ve Nitro modellerine güncelleme

Acer, müşterilerine her zaman mümkün olan en iyi performansa ve uzun ömre sahip ürünler sunabilmek için tasarım sürecini sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyor. Acer EMEA Başkan Yardımcısı Grigory Nizovsky, “Oyun donanımı konusundaki iddiamız, mümkün olan en iyi CPU ve GPU performansının yanı sıra, boyutlar ve dayanıklılık arasında mümkün olan en iyi dengeyi sunmak. İnovasyona yönelik sürekli yaklaşımımız hem yeni hem de ellerindeki cihaza BIOS güncellemesi yapacak müşterilerimize artan grafik performansının faydalarını sunmamızı sağlıyor” dedi.

En yeni modelleri satın alanlar, yüksek grafik performansından otomatik olarak faydalanabilecekler. Var olan modellerde ise, güncellemeler Acer servis web sitesi üzerinden indirilerek MGP’yi artırmak üzere etkinleştirilebilecek.

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 14:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2021 14:59
koskoca monsterin tek eksiklikliği bu malesef monsterın bazı modelleride güncelleme alması lazım.. adamlar sürekli aynı bios sürümünü atıp duruyor daha güncelli var diyorum onu bile yapamıyorlar en son bir arkadaş güncelledi 2017 den 2020 ye biosu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Acer RTX 30'lu Predator ve Nitro modellerine güncelleme

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×