Acer, sevilen Predator ve Nitro ürün yelpazesini güçlendirdi

Acer, sevilen Predator ve Nitro ürün yelpazesini güçlendirdi

Furkan Güler
Furkan Güler 4.09.2018 - 15:42
Acer'ın ürünleri artık daha güçlü.

Acer, genişlemekte olan Predator ve Nitro oyuncu portföyü için bir dizi yeni ürün duyurdu. Ürünler arasında, oyunlara hayat veren dört yeni oyuncu monitörü, yeni nesil bir oyuncu koltuğu ve bir oyuncu aksesuarları seti bulunuyor.

Acer'ın ürün yelpazesi yeni nesil oldu

“Zorlu testlerden geçen Predator oyuncu monitörleri, tüm dünyada profesyonel oyuncuların ve turnuvaların bir numaralı tercihi olarak kalitesini ve güvenilirliğini kanıtladı.” diyen Acer Inc Dijital Ekran İş Birimi Başkanı Victor Chien, sözlerine şöyle devam etti: “Şimdi, tecrübemizi ve teknolojimizi Nitro serisine aktararak üst düzey oyun deneyimlerini kullanıcılar için daha erişilebilir hale getiriyoruz.”

Güncellenen ürünler ise şu şekilde,

- Yeni Predator XB273K oyun monitörü, benzersiz oyun deneyimi için etkileyici ultra yüksek çözünürlüğe (3840x2160) ve NVIDIA® G-SYNC™ teknolojisine sahip

- Yeni Acer Nitro XV273K monitör, aşırı yüksek yenileme hızları ve ultra yüksek çözünürlük sunmak için AMD Radeon™ FreeSync[1] ve 1 ms’ye varan Visual Response Boost™[2] özelliklerini barındırıyor

- Geniş Renk Gamı (Wide Color Gamut - WCG) ile HDR, daha gerçekçi ve doğru görüntüler oluşturur

- Ergonomik tasarımlı Predator Thronos oyuncu koltuğu, üç adet 27 inç oyuncu monitörüne destek vermesinin yanı sıra etkileyici görünüm sağlayan çelik tasarıma sahip.

-Basın bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 12:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×