Açık dünya hayatta kalma oyunu Memories of Mars tanıtıldı

Açık dünya hayatta kalma oyunu Memories of Mars tanıtıldı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 30.05.2018 - 11:04
Yine bir hayatta kalma oyunu

Yavaş yavaş hayatta kalma oyunları fırtınası dinmiş gibi görünse de, yine de arada bir ilginç yapımlar gelmeye devam ediyor. Açık dünya hayatta kalma oyunu Memories of Mars'da bunlardan biri. Oyun Haziran'da Steam üzerinden erken erişime girecek

Online açık dünya hayatta kalma oyunu Memories of Mars'tan oynanış videosu geldi

505 Games ve Limbic Entertainment tarafından geliştirilen Memories of Mars, Unreal Engine 4 ile geliştirilen bir açık dünya online hayatta kalma oyunu. 5 Haziran'da Steam'de erken erişime girecek oyundan yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. FPS bakış açısıyla oynanan oyunda Marsta hayatta kalmaya çalışacak, kaynak toplayacak, üs inşa edecek, ve mars yaratıklarıyla mücadele edeceğiz. Çevrim içi oyun modu da bulunacak Memories of Mars'ta, diğer oyuncularla ve yapay zeka ile çatışmalara girilebilecek. Oyuncular kendi takımlarını oluşturup, mars topraklarını keşfe çıkacak, meteor kalıntılarında, mağaralarda, kanyonlarda, Marsın farklı bölgelerinde keşfe çıkabilecekler. Oyun sizin de tahmin edebileceğiniz gibi erken erişime girecek. Henüz yapımı devam eden Memories of Mars'ın tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 20:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2018 17:48
Güzele benziyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×