Açık dünya One Piece için yeni bir video daha yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.02.2019 - 10:17
Luffy yine aksiyona bodoslama dalıyor

Son olarak Jump Force oyununda karşımıza çıkan Luffy, bu sefer One Piece World Seeker isimli oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yaşadığı erteleme sonrası yapım aşaması devam eden oyun için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı.

Açık dünya One Piece oyunundan yeni video

One Piece World Seeker'ı serinin diğer oyunlarından ayıran en büyük özellik, çizgisellik yerine tamamen açık dünya bir oynayışa sahip olması. Oyunun yeni videosuna baktığımızda ise bu açık dünyadan çok oynanış dinamiklerine yer verildiğini görüyoruz. Jet Pistol, Gatling Gun gibi özelliklerini sergileyen Luffy, ayrıca Gear Second ve Fusion gibi yeteneklerini de savaş alanına yansıtacak. 

Ayrıca bu videoda seriden aşina olduğumuz birçok karaktere de yer verildiğini görüyoruz. PS4 ve Xbox One sürümü 14 Mart, PC sürümü ise 15 Mart'ta çıkacak oyunun yeni videosu ise şu şekilde;

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 12:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Açık dünya One Piece için yeni bir video daha yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×