Açık dünya One Piece oyunundan ilk oynanış videosu geldi

Açık dünya One Piece oyunundan ilk oynanış videosu geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 29.01.2018 - 11:51
Oyun oldukça hoş duruyor.

One Piece World Seeker ile birlikte açık dünyaya sahip yeni bir oyuna kavuşan One Piece serisi genişlemeye devam ediyor. Daha öncesinde ekran görüntüleri ve kısa bir video eşliğinde tanıtılan oyun için bu kez uzun sayılabilecek oynanış videosu yayınlandı. Taipei Game Show etkinliğinde oynanabilir olan oyunun, diğer oyunlar gibi çizgisel olmaması kendini oldukça öne çıkartıyor. Oynanış dinamikleri bakımından Luffy'nin seride sergilediği tüm hareketleri oyunun içerisine ekleyen geliştirici ekip, yeni bir şeyler denemek istemiş. Açık dünyanın doluluğu konusunda pek başarılı olamayan One Piece World Seeker'ın nasıl bir başarı yakalayacağını merak ediyorum.

One Piece World Seeker için yeni bir video paylaşıldı

Eski oyunlarda Musou tarzı dövüş stiline sahip olan seriyi genel olarak dövüş oyunlarına hitap eden oyunlar arasında görüyorduk. Diğer bir yandan oyundaki diğer karakterler ve Thousand Sunny ya da denize açılma konusunda şimdilik bir bilgi verilmemiş. Şahsen Luffy'nin yakım arkadaşları ile de oyunu oynamak oldukça zevkli olurdu. Umarız geliştirici ekip oyunculara kulak vererek yan karakterleri de oyuna ekler.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 07:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2018 14:53
Çok hoşuma gitti açıkcası
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2018 13:56
Assasins Creed: One Piece
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×