Açık unutulan filtreler, CHP vekillerini emojiye çevirdi

Açık unutulan filtreler, CHP vekillerini emojiye çevirdi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 30.03.2018 - 14:32
Video sosyal medyada gündeme oturdu.

CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, partinin grup toplantısını Facebook üzerinden canlı yayınlarken Face Effects eklentisinin açık olduğunu fark etmedi ve ortaya çıkan emojili video sosyal medyada gündem haline geldi. Diğer parti üyelerinin ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yüzlerinin farklı emojiler ile sürekli değiştiği bu video büyük sosyal medyada büyük bir eğlence unsuru oldu.

Açık unutulan filtreler, CHP vekillerini emojiye çevirdi

Sosyal medyada son zamanların popüler olan uygulamalarından olan yüz filtrelerini yer yerde görsek de bu tarz siyasi alanlarda, bu tarz bir olayın yaşanması gerçekten komik bir olay. Ülkemizde son zamanlarda siyasi toplantılarda yapılan canlı yayınlar bir hayli popüler olsa da kimsenin bu tarz bir video ile karşılaşacağını düşündüğünü sanmıyorum. İşin en komik yanı ise tek bir filtre değil de birden fazla farklı filtrenin sırayla farklı yüzlerde belirmesi. Aşağıdan ortaya çıkan bu videoyu izleyebilirsiniz. Son zamanlarda sosyal medya yüzünden eğlence konusu haline gelmek ne kadar korkunç bir olay olsa da bunun yanlışlıkla yapılması her zaman daha komik.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 03:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2018 20:44
Akapeliler şimdi baya alay etmiştir. kendileri rezil durumda ama görmezler
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2018 14:15
Kasti tabi, filtreler otomatik nasıl değişiyor? Tuşa basmadan?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2018 20:02
bizim ülkedeki siyasetçiler şuan çok agresif sayın cumhurbaşkanıda dahil,hepsi fazla agresif ve insanlara yansıyor,zaten dizilerde sürekli insanlar birbirlerine tecavuz edip öldürüyorlar,bilinç altına işliyor,rahmetli erbakan ve rahmetli ecevitin siyaseti ne güzeldi.Bu emojilerde güzel şeyler
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2018 21:42
çok doğrusun. medyanın bilinçaltı üzerinde mükemmel bir etkisi var. ışık, görüntü ve sesi kullanarak insanı hipnotize edip he akşam beynimize şiddet sokuyorlar ama sevgi ve cinselliğin sürekli üstü örtülüyor. ülkece gerginiz. hippi omamız lazım, gelecekte barış şiddetle değil sevgiyle olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2018 19:46
başkalarına yapılsa daha kötü sonuçlarla biterdi diyelim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2018 19:15
The white witcher Gandi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×