Act of War bugün piyasada!

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Act of War bugün piyasada!
RTS seven PC kullanıcıları için iyi haber! Act of War bugün satışa sunuldu. Oyunun konusu söyle; yakın bir gelecekte ilerleyen teknolojiler ve azalan kaynaklar neticesinde dünya yoğun bir petrol sıkıntısına girecektir. Şimdiden tüm petrol rezervlerini ele geçirmeyi planlayan süper güçler, birbirleri ile kaçınılmaz olarak zorlu bir mücadeleye girişirler. Ana tema böyle olsa da seçilen ülkeye göre değişiklik gösterecek olan senaryo, oyunun içeriğini de değiştirecek. Sıradan gözüken hikaye, farklı entrikaları ve bir dizi ihanetleri de içinde barındırarak yoğunlaşacak. Bölümler arası videolar konu bütünlüğünü sağlayacak. Özellikle savaş kısımlarının şehirlerin tam göbeğinde geçecek olması oyunun belki de en can alıcı yönünü oluşturacak. San Francisco’dan Moskova’ya, Mısır’dan Londra’ya kadar pek çok farklı mekân savaşların en yoğun yaşanacağı yerler olacak...

Oyunun demosunu indirmek için tıklayınız.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 23:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Act of War bugün piyasada!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×