Activision, Black Ops 4'ün ön siparişleri hakkında bilgi verdi

Activision, Black Ops 4'ün ön siparişleri hakkında bilgi verdi

Furkan Güler
Furkan Güler 3.08.2018 - 12:09
İyi mi? Kötü mü?

Geride bırakılan finansal çeyrek yılın ardından firmalar birer birer maddi anlamda ne durumda olduklarına dair kısa kısa bilgiler vermeye devam ediyorlar. Konami'den sonra bu kez Activision, geride bıraktıkları finansal yılın kendileri için iyi geçtiklerini belirten raporlar yayınladı. Overwatch'un eSpor tarafında büyüme yaşadıklarını söyleyen Activision, ayrıca Crash Bandicoot markasının hızlı büyümesinden memnun olduklarını belirtti. Diğer bir yandan yeni Call of Duty oyunu Black Ops 4'ün ön siparişlerinden söz eden yetkililer, oyunun ön siparişlerinin şimdilik güçlü olduğunu dile getirdiler.

Black Ops 4 kaç adet satacak?

Her sene en çok satan FPS oyunu ünvanını almayı başaran Call of Duty, bu sene Battle Royale moduyla ön plana çıkacak. Diğer bir yandan son güncellemesiyle birlikte eleştirilere maruz kalan Destiny 2'nin de oyuncu sayısının yükseldiği söyleniyor. Bu kadar eleştiriye rağmen oyuncuların hala Destiny 2'nin güncellemelerini satın alması fazlasıyla ironik. Son olarak Activision, World of Warcraft Battle for Azeroth, Hearthstone ve Candy Crush Saga'nın da kar ettiğini belirtti. Yani Activision'un şu anda zarar ettiği hiçbir markası yok.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 17:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2018 20:53
betayı oynadım bence advanced, infinite ya da ghosttan iyi ama genelde iyi mi peah
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2018 14:49
Ben umutlu değilim
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×