Activision Blizzard, para şov yapıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.08.2010 - 09:36
Mali ikinci çeyrek kazancı belli oldu
Activision Blizzard, 30 Haziran ile sona eren 2010 mali ikinci çeyrek raporunu açıkladı. Buna göre firma, net 967 milyon dolarlık gelirin sahibi oldu. Bu parada, Modern Warfare 2'nin yüksek satışlarının, hazırlanan harita paketlerinin çok satılmasının ve tabii ki Starcraft II'nin büyük payı var. Call of Duty paketlerinin 20 milyon civarında satıldığı ve Starcraft II'nin de 24 saatte 1 milyon satarak en hızlı satan RTS ünvanına sahip olduğu açıklanmıştı.

Activision Blizzard, para şov yapıyor
Sıradaki çıkacak oyunların arasında Call of Duty: Black Ops, WoW: Catalcysm, Guitar Hero: Warriors of Rock, DJ Hero 2, Tony Hawk: SHRED, Spider-Man: Shattered Dimensions ve GoldenEye 007 gibi isimler var.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Activision Blizzard, para şov yapıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×