Activision, Blood Drive'ı duyurdu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.09.2010 - 01:43
Kıyamet sonrası bir dünya, arabalar ve zombiler
Kıyamet sonrası dünyada araç sürmek, birbirinizi yok etmeye çalışmak ve zombilerle kapışmak ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz. Activision, içinde bolca şiddet ve kan bulunan Blood Drive'ı resmi olarak duyurdu. Henüz resmi bir tarih verilmedi, ancak Gamestop'ta yer alan bilgiye göre oyun, PS3 ve X360 için Amerika'da 2 Kasım'da çıkacak. İngiltere tarihi ise, 19 Kasım.

Activision, Blood Drive'ı duyurdu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Activision, Blood Drive'ı duyurdu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×