Activision, CoD: Modern Warfare için PS4 sahiplerini bilgilendirdi

Activision, CoD: Modern Warfare için PS4 sahiplerini bilgilendirdi

Furkan Güler
Furkan Güler 4.10.2019 - 11:21
PS4'e özel Spec Ops Survival modu nasıl olacak?

Bu senenin en çok beklenen FPS oyunlarından bir tanesi olan Call of Duty: Modern Warfare, tüm oyun dünyasının adeta gündemine oturmayı başardı. Her bir oyunuyla hali hazırda gündemde olan, ancak bu kez değişen oynanış yapısıyla daha fazla öne çıkan Call of Duty: Modern Warfare, PC ve Xbox One platformlarının haricinde PS4 için de duyurulan yapım, PS4'e özel içerikler barındıracak. Kostüm vb. içeriklerin haricinde duyurulan Spec Ops Survival modu hakkında Activision, bu kez PS4 sahiplerini bilgilendirdi. Oyunu ön sipariş yapan oyunculara özel bir e-posta gönderen yapımcılar, modun açıklamasının bulunduğu bir kısım yazmayı ihmal etmedi.

Activision, CoD: Modern Warfare için PS4 sahiplerini bilgilendirdi

Gönderilen e-postada yazanlar ise şu şekilde;

Spec Ops Survival Modu, PlayStation 4 Call of Duty için özel bir ek kooperatif moddur. Bu modla birlikte siz ve üç arkadaşınız, co op temelli özel görevlere çıkabileceksiniz. Spec Ops Survival Modu'nda, çeşitli görevlere giderek daha zor ve kararlı savaşçılarla dolu ordularla savaşacaksınız. Dişli ve sonsuz işbirliği eğlence için hazır olun.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2020 23:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2019 16:45
Bu modlar daha sonra diğer platformlara da gelecek değil mi ? Yoksa varya ulan...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2019 15:56
bu oyunu xbox da ve pc ve ps4 sakın almayın boykot bence 1 yıl erken erişim ne ya zati seneye yeni cod oyunu çıkar. bu firmalar buna alışırsa seneyede çıkan içerik ps4 e 1 yıl geç gelir bu mevzu uzar gider her taraf için çok büyük sorun fanboy luk yapma devri degil durum çok ciddi..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×