Activision: Yeni Call of Duty, doğru zamanın doğru oyunu!

Activision: Yeni Call of Duty, doğru zamanın doğru oyunu!

Furkan Güler
Furkan Güler 4.08.2017 - 14:35
Oyunun dağıtımcısı Activision, yeni Call of Duty oyununa güvendiğini belirtti.
Yılın ilk finansal çeyreğinden sonra yapılan açıklamalarda Activision, İkinci Dünya Savaşı'na geri dönen yeni Call of Duty oyununa oldukça güvendiğini açıkladı. Firmanın CEO'su Eric Hirshberg, video oyun trendlerini tam zamanında yakaladıklarına ve oyuncuların isteklerini tam zamanında yerine getirdiklerini belirtiyor. Call of Duty: WW II'yi doğru zamanda çıkan doğru oyun olarak tanımlayan Hirshberg, diğer FPS oyunlarına karşı Call of Duty'nin satış anlamında daha iyi bir grafik sergileyeceğine inanmakta. Serinin fanlarından oldukça pozitif geri dönüşler aldığını söyleyen Activision CEO'su, İkinci Dünya Savaşı'na geri dönmekle oldukça iyi bir adım attıklarının altını çiziyor.

Activision: Yeni Call of Duty, doğru zamanın doğru oyunu!
San Diego Comic Con'da yayınlanan zombi fragmanından sonra oyuncular üzerinde daha fazla heyecan oluşturmayı başaran yeni oyunun betası, PlayStation 4 tarafında 25 Ağustos tarihinde yapılacakken, Xbox One betasının ise 1 Eylül tarihinde yapılacağı söyleniyor. Geliştirici ekip PC için bir beta programı düşünmediklerini geride bıraktıüımız günlerde açıklamıştı. Oyun 3 Kasım tarihinde ise PlayStation 4, Xbox One ve PC için raflarda yer edinecek.
Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 00:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
matrix
matrix 4.08.2017 16:53
çok düzgün bir oyunla geliyorlar. Eli yüzü temiz bir CoD oyunu oynayacağız bence. He kimse efsane bir şey beklemesin, CoD bence tüm materyallerini tüketti, sadece üstüne katarak ilerleyen ve köklerinden zaten hiç kopmamış bir isim. İ.W bile ilk ne kadar geleceğin hörekesinde geçsede düzgün ve köklerinden kopmamış bir mekanikle gelmişti.
Umarım bu sefer senaryo olayını, klişe bir 3. sınıf AA oyunu tadında değilde, başından sonuna adam gibi bir hikayeyle oyunlarını süslerler. Diğer bütün özelliklerini koruyan ve geliştiren üstüne bir şeyler katmış bir oyun olacağı belli ve benim garanti alacağım yeni CoD oyunu.
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2017 01:18
Supply Drop'lari bekle sen bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2017 01:17
O kadar son 4 senede gomulen, en basta sadece kozmetik denilip silahli Supply Drop'larla doldurulan, silahlar ve perklerde herhangi bir denge bulunmayan oyun sadece 2.dunya savasina dondu diye tekrar begeniliyor.Ya saka misiniz?Gecen rezalet COD'lari unuttunuz galiba.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2017 22:03
Oynanış ve en önemlisi kurguyu bir gömlek çıkışa geçsinler artık,tabiki tartışmasız iyiler ama şiir tadı zamanı geldi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2017 20:47
Kimse efsane bir oyun beklemesin ama bu sefer sağlam geldikleri kesin. Bu sene hata yapmazlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2017 18:32
geçen sene yaptığım gibi hikaye kısmını oynayıp sileceğim multisi mağlum malesef hileciden geçilmiyor.
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2017 12:16
Sallamak güzel tabi. 200 saat bo3 multiplayer oynadım. 1 hileciyle bile karşılaştığımı hatırlamıyorum. Bu oyun ananıza falan mı sövdü de herkes sürekli yalan yanlış eleştiri yapıyor. Senin hikayeyi oynayıp silmenin asıl nedeni torrent indirecek olmandır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×