Activision yeni Infinity Ward'dan çok memnun

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 22.11.2010 - 14:58
Bir ömür boyu mutluluklar
Call of Duty 4: Modern Warfare ve Call of Duty : Modern Warfare 2 oyunlarını yapan orijinal Infinity Ward ekibinden kıdemli bir çok yapımcı Activision ile olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Mahkemeleri halen devam etmekte olan yapımcılar, daha sonra EA çatısı altında Respawn Entertainment'ı kurmuşlardı.

Activision yeni Infinity Ward'dan çok memnun
Aslında bu ayrılıklar başarılı stüdyoyu parçalamıştı. Özellikle oyunun baş yapımcıları olan Jason West ve Vince Zampella (üst resim), Modern Warfare oyunlarının senarsitleri, kıdemli programcıları ayrılan grup içindeydi. Bunun üzerine Activision, ayrılan çekirdek ekibin yerine geçecek yeni yapımcılar almaya başladı. Gelen haberlere göre "yeni" Infinity Ward'ın oluşturulması tamamlanmış ve Activision ekiple çok mutluymuş. Bakalım yeni Infınıty Ward'ın Call of Duty oyunu ne kadar başarılı olacak?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 02:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Activision yeni Infinity Ward'dan çok memnun

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×