Activision, yeni oyunlar ve remasterlar hakkında konuştu

Activision, yeni oyunlar ve remasterlar hakkında konuştu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 28.02.2018 - 10:03
Activison'ın 2018 planı bir hayli yoğun.

Activision, bugün Birleşik Devletler Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)'e sunduğu 10 K formunda 2018 içerisinde yayınlayacağı oyunlardan bahsetti. Aşağıdan firmanın konu hakkındaki açıklamasını inceleyebilirsiniz.

Activision bu yıl çıkacak olan yeni oyunlar ve remasterlar hakkında konuştu

"World of Warcraft: Battle for Azeroth ve bir sonraki Call of Duty oyunumuzu 2018'in ikinci yarısında çıkartmayı düşünüyoruz. Buna ek olarak devam etmekte olan Hearthstone ve Destiny 2 gibi oyunlarımıza ekstra içerik paketleri yayınlayacağız. Overwatch için oyun içi etkinlikler, Call of Duty: WWII için harita paketleri, hatta IP kütüphanemizde bulunan oyunların remaster halini de 2018 içerisinde yayınlayacağız. 2018 içerisinde aynı zamanda iki adet mobil oyun çıkartacağız. Bunlardan biri King'in sosyal gazino oyunu.

Bunların dışında yıl içerisinde karşımıza çıkabilecek olan yeni fırsatları da değerlendireceğiz ve yeni IP'le için çalışmalarımız devam edecek. Reklam çalışmalarımıza ve eSpor girişimlerimize son hızı ile devam ediyoruz."

Activision Blizzard'ın geçtiğimiz yıl ne kadar çok kazandığını hepimiz biliyoruz. Yılın en çok satan ilk beş oyunu arasında üç oyun sokmayı başarabilen yayıncı, mikro ödemelerden de bir hayli kazanmıştı. Bakalım 2018, Activision Blizzard için nasıl geçecek?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 22:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2018 12:10
3 gün önce cod modern warfare remestered adlım. grafikler ps4'ün ilk çıktığı zamanlardaki oyunlar kadar olmuş. oldukça başarılı. ve oyun gerçekten efsane. ps4 olanlar şuan indirimde kaçırmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2018 10:44
Modern Warfare 2 Remastered geliyor..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×