Activision'dan müzik oyunlarına yeni destek

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 22.12.2010 - 09:28
KISS ve Linkin Park, Activision’un ritim oyunlarına geliyor.
Activision, Guitar Hero: Warriors of Rock’a KISS’in, DJ Hero 2’ye ise Linkin Park’ın bazı şarkılarını ekleme imkanı sunuyor. Bu eklenti paketlerine PS3, Xbox360 ve Wii kullanıcıları sahip olabilecek. Guitar Hero: Warriors of Rock için gelen KISS paketi oyuna "Rock And Roll All Nite," "Detroit Rock City," ve "Calling Dr. Love." Şarkılarını ekleyecek.DJ Hero 2 için gelen Linkin Park paketi ise "The Catalyst (Does It Offend You, Yeah? Remix)" ile "When They Come For Me" şarkılarını oyun severlere sunacak. Guitar Hero: Warriors of Rock için hazırlanmış KISS şarkı paketi Xbox Live Marketplace’de 440 Microsoft puanına yani 5.50$’a, Play Station Store’da 5.49$’a, Wii Store’da ise 550 Wii puanına yani 5.50$ ‘a satışa sunuldu. Ayrıca bu paketteki şarkıları tanesi 3$ olmak üzere tek tek satın almak da mümkün.

Activision'dan müzik oyunlarına yeni destek
DJ Hero 2 için gelen Linkin Park paketi ise Xbox Live Marketplace’de 640 Microsoft puanına yani 8$’a, Play Station Network’de 7.99$’a satışa sunuldu. Wii için ise şarkılar tanesi 3$ olmak üzere tek tek satılıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Activision'dan müzik oyunlarına yeni destek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×