Adana'da bornoz şakası yapan YouTuber videodan pişman oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 2.08.2018 - 16:05
"Fazla dikkat çekiyorsun, yapma"

Eski haline göre artık çok başka bir hal alan YouTube ortamında yine oldukça farklı bir içerikle karşı karşıyayız. Utku Uzun isimli YouTuber, Adana sokaklarında bornoz çıkartma şakası yaptı. Olayın şaka olduğu anlaşılana kadar halktan sert tepkiler gören Uzun'un yaptığı şaka yer yer yanlış anlaşıldı. Daha öncesinde YouTube yayın politikasına aykırı olduğu gerekçesiyle kaldırılan video, YouTuber tarafından tekrar siteye yüklendi.

Adana'da bornoz çıkartma şakası yapan YouTuber, şakadan sonra pişman oldu

Farklı içerik üretmek için akıllarına gelen her fikri değerlendiren YouTuber'ların şaka olayını daha ne kadar abartacaklarını merak ediyoruz. Hali hazırda kaliteli içerik kıtlığı çeken mecrada düzgün içerik bulmak için oldukça uğraşmanız gerekiyor. Diğer bir yandan bu tarz videolara daha çok rağbet gösteren kullanıcılar, bu gibi videolar öne çıktığından dolayı izlenecek düzgün videoların YouTube'un dibinde yer almasına zemin hazırlıyor.

Sona geldiğimizde Utku Uzun'un bu videosu hakkında sizin görüşleriniz neler, merak ediyoruz. Ayrıca Adana gibi yerde bu tarz şaka yapmanın cesaret istediğini düşünürsek, Utku Uzun'u tebrik etmeli miyiz? Bilemedik.

Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 10:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2018 12:07
En varoş kesimin espri anlayışı var sanki de şaka yaptığını iddia ediyor. Slow motion mod : napııyosssun sen Adanalıyıığk ! Şaka yaptım, şaka şaka şaka, şaka valla billa şaka. Reklamsa kötü, şakaysa daha da kötü.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2018 20:47
Bu sahte şakayı buraya koyma amacınız ne?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ludacris
Ludacris 3.08.2018 09:40
Resmen reklam amaçlı bir haber yapmışsınız. Video baştan aşağıya sahte. "Fake" diye tabir ettikleri bir video olmuş ve kendini çok belli ediyor. İlk top oynayanlara koştuğunda, oradaki çocuk telefon ile onu videoya çekiyor. Kamera arkasında ilerliyor :) Oyunculuk -1546545 seviyesinde.
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2018 10:11
Aynen gözün kapalı izle seslerinden anlarsın zaten kötü oyunculuğu. Yapmayın sayın Merlin ...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2018 01:42
Ben aylarca uğraşıp 3D Animasyon film yapıyorum, para kazanmakta amacım değil. Sadece iyi bir destek istiyorum ama gel gelelim şu tip adamlar rağbet görüyor. Yazık.
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2018 17:44
Hangi programları kullanıyorsun?
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 3.08.2018 15:28
Haber siteleri böyle tiplerin haberlerini yaparak bir nevi reklamlarını yapmış oluyor. Örnek mavi balina. Haberi yapıldıkça yayıldı. Youtube önerilenlerde önüme bu tarz videolar çıkmasın ve temizlemekle uğraşmayayım diye videoyu açmadım bile. Değersiz bir haber.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Adana'da bornoz şakası yapan YouTuber pişman edildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×