Adventure Time: Pirates of the Enchiridion çıkış tarihi duyuruldu

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion çıkış tarihi duyuruldu

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 26.04.2018 - 22:56
Yeni bir de fragman paylaşıldı

Bugün Bandai Namco Entertainment, Outright Games ve Cartoon Network, Adventure Time: Pirates of the Enchiridion'nın çıkış tarihini duyurdu ve bir fragman paylaştı. Adventure Time: Pirates of the EnchiridionNintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 20 Temmuz 2018'de piyasaya çıkacak.

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion Temmzuz ayında piyasaya sürülüyor

Bu yeni macera dolu Adventure Time hikayesinde, oyuncular,  favori krallıklarını keşfetmek ve Cartoon Network’ün popüler TV animasyon dizilerinden birinin sevilen karakterleriyle beraber vakit geçirmek için Finn, Jake, BMO ve Marceline karakterleri yöneterek maceraya atılacaklar. Adventure Time: Pirates of the Enchiridion macerası hepimizin bildiği yer The Land of Ooo'da başlayacak. 

Finn ve Jake'in ters giden bir durumu araştırmak için atıldığı macera sırasında onlara arkadaşları da katılacak ve The Land of Ooo'nun tehlikeli sularında neler olduğunu çözmelerine yardımcı olacak olan ipuçlarının peşinden gidecekler. Ice Kingdom erimeye başladığında her yeri kaplayan suların gizemini çözmek o kadar da kolay olmayacaktır elbette.

 Climax Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından dağıtılan Adventure Time: Pirates of the Enchiridion fragmana bakılırsa yine oyunculara epey eğlenceli anlar vaadediyor. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 01:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×