1/2

Age of Conan: Rise of the Godslayer

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Savaş yeni topraklara taşınıyor
Başka hiçbir MMORPG'de göremeyeceğimiz grafikleri onunla gördük. MMO oynamak için bilgisayarlarımızı yükseltmeye onunla başladık. Evet, Age of Conan'dan (AOC) bahsediyoruz. California Valisi Arnold Schwarzenegger'in beyaz perdeye taşıdığı Conan karakteri, online oyun dünyasında iyi bir yere oturmuş durumda.

Durum böyle olunca, yapımın kullanıcıları da yeni bir ek paket bekler oldu. Norveçli Funcom'da bu isteği karşılamaya karar verdi. Yeni ek paket "Rise of the Godslayer" bizi bu sefer Khitai'ye gönderiyor. Conan'ın yazarı Robert E. Howard'ın ölümünden önce bile tam olarak keşfedilmeyen Khitai, yazarın aile ve arkadaşlarıyla paylaştıklarından yola çıkılarak yaratılmış.

Age of Conan: Rise of the Godslayer
"AOC’nin grafik motoru bölgeye ve modellemelere daha güzel bir göz ziyafeti sunmaktan geri kalmıyor."

Yeni bir macera

Orijinal oyun piyasaya ilk çıktığında, oyuncular Age of Conan'daki hatalar yüzünden zor anlar yaşıyorlardı. Ancak ek paketler ve yamalar çıktıkça bunun düzeleceği söyleniyordu. İşte Rise of the Godslayer, kullanıcıların bu isteklerini karşılamak için geliyor.

Khitai'de farklı bölgelere yolculuk etmek artık daha kolay. Bir NPC yoluyla Teleport olmaktansa, oyuncular Khitai'nin düzlüklerini kendileri geçerek keşfedecekler. Yapımcılar burayı daha gerçekçi ve Conan evrenine daha uygun olması için böyle yaptıklarını belirtiyorlar. Yeni topraklarda 12 adet farklı grup bulunuyor. Her grubun kendine ait kültürü var. AOC’nin grafik motoru bölgeye daha güzel bir göz ziyafeti sunmaktan geri kalmıyor. Khitai'de kasabalar da görsel olarak tatmin edici.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×