Age of Empires IV kapalı betası bu hafta başlıyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 4.08.2021 - 17:26
28 Ekim'de çıkacak olan ve efsanevi Age of Empires serisinin dördüncü oyunu olan Age of Empires IV kapalı betası 5 Ağustos'ta başlıyor.

Age of Empires IV kapalı betası kayıtlı kullanıcılar için 5 Ağustos günü başlayacak. Daha önce Age of Empires IV Insider programına kaydolmuş binlerce kullanıcı bu betaya erişebilecek ve oyunu deneyimleyebilecek. Çıkış tarihi 28 Ekim 2021 olarak duyurulan Age of Empires beta sürümü hakkında bu zamana kadar her ne kadar detaylı bir bilgi verilmemiş olsa da, yarın (5 Ağustos) oyun hakkında epey bir şey öğreneceğiz gibi gözüküyor.

Age of Empires IV kapalı betası bu hafta başlıyor

5 Ağustos Perşembe günü başlayacak olan beta, 16 Ağustos'ta sona erecek. Betaya, Steam veya Microsoft Store üzerinden, Insider programına kaydolmuş oyuncular erişebilecek. Ayrıca betada, oyunun öğretici kısmı ve sekiz kişiye kadar yapay zekaya karşı veya çok oyunculu muharebeler erişilebilir olacak. Beta sürümünde sadece dört adet oynanabilir ırk mevcut, bunlar; Moğollar, İngilizler, Delhi Sultanlığı ve Çin Uygarlıkları.

Age of Empires IV kapalı betası bu hafta başlıyor

Eğer oyunun sitesi üzerinden daha önce Insider programına kaydolduysanız yarından itibaren Age of Empires IV kapalı betasına erişebilecek ve oyunu ilk deneyimleyen kişilerden olabileceksiniz. Oyun, 28 Ekim 2021'de sadece PC tarafı için çıkacak ve ilk günden Xbox Game Pass PC kütüphanesine eklenecek. Türkçe dil desteği ile çıkacak olan oyunu dilerseniz Steam üzerinden ön sipariş edebilir, dilerseniz de Xbox Game Pass aboneliğiniz ile ilk günden erişebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 02:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 21:38
Güzel duruyor. Strateji oyunlarına açız. RTS ölüyor. Hatta öldü de mezarı bile kayboldu. İnşallah böyle klasiklerin geri gelmesiyle eski altın günlerine geri döner.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 22:45
Beta test sürecinde yer aldım umarım optimizasyonu düzeltmişlerdir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2021 14:20
Grafikler çok kötü, bana göre seriye yakışmıyor.
Çıktığı hafta yorumlara göre ve az bug olması şartı ile deneyebilirim (çünkü fiyatı uygun)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Age of Empires IV kapalı betası bu hafta başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×