Age of Empires IV'te oyun içi mikro ödemeler olacak mı?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 19.11.2019 - 15:54
Yaratıcı yönetmen bu soruya cevap verdi

Özellikle PC oyuncularını vazgeçemediği strateji oyunları serilerinden olan son yılların en çok beklenen strateji oyunlarının başında gelen Age of Empires serisi uzun bir aradan sonra yeni bir oyunla yola devam ediyor. Age of Empires 4  serinin yeni halkası olacak.   Company of Heroes ve Dawn of War serisinin yapımcısı Relic Entertainment tarafından PC platformu için geliştirilen Age of Empires 4'te oyun içi mikro ödeme olacak mı? Bu soru Age of Empires 4 yaratıcı yönetmeni Adam Isgreen'e soruldu. Isgreen bu soruya yüreklere su serpen bir yanıt verdi.

Age of Empires IV'te oyun içi mikro ödemeler olacak mı?

Adam Isgreen strateji oyunlarında mikro ödemelerin anlamsız olduğunu belirterek Age of Empires 4'te kesinlikle mikro ödeme yöntemlerinin olmayacağını belirtti. Adam Isgreen; "Mikro ödeme olmayacak, ancak oyunu içerik oalrak güncel tutmaya devam edeceğiz. Age og Empires 4'te genişleme paketi, DLC gibi planları keşfetmeye başlayacağız". Adam Isgreen Age of Empires 4'ü geliştirirken oyuncu topluluğuyla sıkı bir temas halinde olduklarını ve istekleri dinlediklerini belirtti. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 07:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2019 00:41
AoE 4 1. Dünya savaşını işler diye beklerken klasik olarak oyunların 19. yüzyılın sonlarını işlemekten kaçınma hamlesi olarak yine eski çağlara dönmüş. Buna da şükür tabii direk yaklaşık 56645723 defa işlenmiş olan 2. Dünya savaşını konu alıp insanları bezdirebilirlerdi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.11.2019 23:24
Umarım Civ serisine dönmez tüm oyun keyfini çıkarmak için oyunun ana fiyatının 3 katı fiyat istemezler
Kalan Karakter : 300 Gönder
Age of Empires IV'te oyun içi mikro ödemeler olacak mı?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×