Age of Empires Online'ın ilk videosu

Age of Empires Online'ın ilk videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 10:17
Efsane strateji oyunu, şimdi online olarak geliyor
Ensemble tarafından geliştirilen ve tüm zamanların en başarılı RTS oyunlarından biri olan Age of Empires, artık yola online olarak devam edecek. Bir önceki haberimizde de belirttiğimiz gibi bu oyun, F2P olarak oynanabilecek ve co-op oynanışa da destek verecek. Resmi sitede beta kayıtları başlamış durumda.Peki, amacımız ne? Amacımız, en alt düzeyden başlayarak durmadan gelişmek ve uygarlığımızı güçlendirerek diğer uygarlıklara savaş açmak. Bu işleyiş, tıpkı eski Age of Empires oyunlarındaki işleyişle aynı. Oynayabilmek için bir Games for Windows Live hesabı açmamız gerekiyor. Maceraya başladıktan sonra boşlamayı da düşünmeyin sakın. Zira bu artık single değil, online bir oyun ve siz uyusanız bile oyundaki dünya, 24 saat boyunca yaşıyor olacak.


Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 05:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×