Age Of Mythology için yeni campaign hazır

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Age Of Mythology için yeni campaign hazır
Microsoft Game Studios ve Ensemble Studios firmaları Age Of Mythology için hazırladıkları yeni campaign'i hazırladıklarını duyurdular. The Golden Gift adındaki yeni campaign Brokk ve Eitri'nin maceralarını içeriyor. Hatırlandığı gibi bu 2 dwarf kardeşler orjinal Age Of Mythology'nin Fall Of The Trident campaign'inde karşımıza çıkıyordu. Bu yeni 4 senaryoluk campaign'de 2 kardeşin tanrı Loki ile yaptığı mücadele de konu ediliyor. The Golden Gift'i indirmek için tıklayın...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Age Of Mythology için yeni campaign hazır

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×